Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Paprastas patarimas Putinui
Paprastas patarimas Putinui
Šių atakų priežastis yra karas Ukrainoje. Ukrainiečiai ginasi, o Rusija dėl to patiria gaisrus.
Jeigu nepatinka, reikia naikinti priežastį.
Sakyk man, dėde, juk ne veltui, maskva, sudeginta lyg vartų prancūzui vėl bus perduota?
Jei taip ir toliau po menesio kito rusai liks be naftos.
Rusijoj žvengimas, kad "sankcijos neveikia" ir kad Rusija "vialykaya i nepobedimaya" neužilgo pasibaigs. Ukrainiečiai jau šiandien sudaužė 14 NPK iš iš vis esamų 40 pirminio naftos distiliacijos platformų, be kurių NPK gamybos tęsti negegali. Sunaikinti pačių didžiausių NPK unikalūs įrengimai, gaminami tik pagal konkretų kompleksą ir nei vienas negaminamas Rusijoje. Kuro atsargų rusams užteks 3-4 mėnesiams ir viskas. Tokį kiekį atsigabenti Rusija logistikos priemonių neturi, o įrenginių niekas neparduos, nes net kinai juos užsakinėja arba JAV, UK ar ES. Geresnio pasveikinimo Putino "išrinkimo" proga ukrainiečiai nebūt sugalvoję. O jų bepiločiai skrenda jau ir 3 tūkstančius kilometrų. Reiškia NPK, esantys už Uralo, irgi bus pasiekti. Tiek priešlėktuvinių gyvybos sistemų, apsiginti nuo šitų bepiločių, Rusija neturi ir pagaminti nepajėgi. Be Vakarų pagalbos to pagaminti jokių šansų, kinai tikrai neduos, nes patys turi daug didesnių problemų. O rusams sankcijos "nei po kam". Juokas nebeims neužilgo, pasižiūrėjus į kuro kainas švieslentėse ir į kuro talonėlį mėnesio normai (mes visa tai jau praėjome) rankose. Ruskeliai dievino Putiną ir jo karą, tai ir iš to išplaukiančius "malonumus" prisiimkit. Ir tai dar ne pabaiga. Sieg heil fiuhrer Putin? O paskui triaukštis rusiškas keiksmas...
@A+B Ne be reikalo Rusija nustojo eksportuoti naftos perdirbimo produktus. Nors pinigų karui tai trūksta.
atsakas bus truskinantis, gales ukrai vel verkti, o kai kurie, lietuviu debiliukai, asaras sluostyti....
@egis eik batų valyt ir balsuot už mylimąjį žvėrį,nesikišk,kur nereikia
@egis Kuo smogsit? Kol Ukraina neturėjo šitiek priešraketinių gynybos sistemų, į Ukrainą paleidot 4980 raketų ir ką? Panaudojot 96% sovietinio palikimo raketų (3% visiškas brokas), dabar ukrainiečiai numušdinėja raketas, pagamintas 2024 vasarį. O priešraketinių sistemų bus tik daugiau. O ir šiuolaikinių lėktuvų ukrainiečiai neturėjo, ir naujų raketų. Tai gal karučiais atvešit? Jūs dar net nenutuokiat, kas jūsų laukia. Žinotumėt, pasikartumėt.
@A+B ,kur tie lėktuvai,priešraketinės sistemos?- net sviediniai artilerijai baigiasi.Zelė pareiškė,kad amunicijos trūkumą pakeis žmonėmis.O iš kur tuos žmones ims?- Napoleonas Makaronas pabalio klimaksinių kariuomenę surinks?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų