Tūkstantmečių paslaptis atskleista: žemėlapiai parodė, kas yra piramidžių viduje

Apsilankyti Egipte ir nepamatyti garsiųjų Egipto piramidžių – tiesiog neatleistina. Tačiau jas dažniausiai turistai mato tik iš išorės. Senovės Egipto piramidės egzistuoja jau maždaug 4500 metų, taigi paslaptingoji mįslė, ką slepia įspūdingieji statiniai, aktuali daugeliui.

6

Didingos ir aukso spalvos piramidės išlaikė tūkstantmečių paslaptį, kuri pastaruoju metu pradeda aiškėti. Paslaptingas šydas nuimtas, kai į pagalbą buvo pasitelkti spinduliai, panašūs į rentgeno, rašoma „Business Insider“.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Saulės piramidė Teotihuakane

Naujas skandinavų projektas naudoja spindulius, kurių pagalba tam tikri žemėlapiai atsidūrė piramidžių viduje. Vaizduose galime pamatyti 4600 metų senumo piramidę iš vidaus. Ji yra žinomą kaip Bent piramidė. Tai 345 pėdų paminklas, esantis 25 mylios į pietus nuo Kairo.

Tam tikra prasme šie spinduliai gali būti palyginami su rentgeno spinduliais. Šie spinduliai gali įsiskverbti giliai į akmenis. Naudodami juos, mokslininkai gali įvertinti, kokio storio mūras sudaro piramidę.

Inžinieriai įsitikinę, kad piramidžių vidus yra pastatytas iš mažesnių akmeninių blokų, su kuriais lengviau dirbti bei kad piramidės buvo statomos iš vidaus į išorę, o ne atvirkščiai.

Apie piramidžių statymo procesą sukurta daug teorijų, tačiau iš tiesų niekas tiksliai nežino, kaip tai buvo daroma, todėl ši paslaptis nemažai prisideda prie didžiųjų statinių mistifikavimo. Net pasitelkus šiuolaikinę techniką ir naujausius mokslinius išradimus tokios piramidės statyba būtų nelengvas darbas, o juk veiksmas vyko beveik prieš penkis tūkstantmečius! Dėl to kai kurie paslapčių mėgėjai piramidžių statybos autorystę linkę priskirti nežemiškos kilmės būtybėms.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų