Trumpas: policijai bus uždraustas kaklo spaudimas, nebent kiltų pavojus gyvybei

JAV policijai bus uždrausta spausti kaklą sulaikomiems asmenims, nebent kiltų pavojus pareigūno gyvybei, antradienį sakė prezidentas Donaldas Trumpas, jo administracijai rengiant reformas po incidento, kai mirė policijos sulaikomas neginkluotas juodaodis.

„Pagal šį naują įgaliojimų suteikimo procesą kaklo spaudimo veiksmai bus uždrausti, nebent kiltų pavojus pareigūno gyvybei“, – sakė D. Trumpas Baltųjų rūmų Rožyne, prieš pasirašydamas įsaką dėl teisėsaugos reformų.

„Papildomai svarstome naujus modernius ir galingus, mažiau letalius ginklus, kurie padėtų užkirsti kelią mirtinai sąveikai“, – pridūrė prezidentas.

Trumpas pasirašė policijos reformą, kuria siekiama panaikinti „nesėkmių modelius“

D. Trumpas antradienį pasirašė vykdomąjį įsaką dėl policijos reformų, kurios, jo teigimu, užtikrins teisingumą amerikiečių bendruomenėms po kelių incidentų, kai dėl policijos pareigūnų kaltės žuvo keli juodaodžiai.

„Turime sulaužyti senus nesėkmių modelius“, – prieš pasirašydamas įsaką sakė prezidentas.

„Dabar reikia daugiau nebekurstyti baimės ir susiskaldymo. Mums reikia suartinti teisėsaugą ir bendruomenes, o ne jas išskirti“, – pareiškė D. Trumpas Baltųjų rūmų Rožyne. Savo kalboje jis taip pat apkaltino demokratus neišsprendus policijos brutalumo problemos.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-06-17 09:04:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir negalia liesti juodasikniu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų