Tėvų vargas, vaikų džiaugsmas: prekybininkai užkūrė maniją

Nors iki Kalėdų dar trys mėnesiai, Britanijoje jau prasideda žaislų karštinė. Pristatydami naujausius ir geidžiamiausius žaislus gamintojai jau ragina vaikus kuo greičiau rašyti laiškus Kalėdų seneliui.

Kalėdų senelio elfai, elniai, pliušiniai žaislai ir maišai dovanų – vis daugiau Londono žaislų parduotuvių pradeda Kalėdinį sezoną ir – nenuostabu – sulaukia vis daugiau vaikų, kurie turi progą ne tik apžiūrėti naujausius žaislus, bet ir gali pasvajoti, ką jie norėtų po egle rasti Kalėdų rytą.

„Šį, nes jis labai kudlotas ir man patinka jo blizgančios ausys“, – sako septynmetė Grace Newley.

„Gyvatę, nes gali ją judinti aplink ir gąsdinti žmones“, – teigia devynmetis Winston Bartlett.

Neabejojama, kad ir šiemet populiariausių žaislų lentynose rikiuosis interaktyvūs žaislai, kurie reaguoja į vaiką, bendrauja su juo. Anot žaislų pardavėjų, kalbantys, mokomieji žaislai yra tikri nuobodulio naikintojai, – dėl to patys populiariausi.

Žaislų karaliumi vadinamo „Lego“ kūriniai: nors juos sukonstravo suaugusieji, akis paganyti į šiuos šedevrus gali ir vaikai. Danijoje vyksta įspūdingiausių „Lego“ statinių paroda, kurioje savo darbus demonstruoja penkiolika talentingiausių meistrų iš Azijos, Europos ir Šiaurės Amerikos. Neįtikėtino dydžio, sudėtingumo ir grožio „Lego“ kūrinių apžiūrėti į šią parodą skuba tūkstančiai „Lego“ fanų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų