Dėl galimai daromos blogos įtakos jų atžaloms vienos mokyklos tėvų bendruomenė ėmėsi ryžtingų veiksmų prieš 13-metę motina jau spėjusia tapti jų vaikų bendraklasę, rašo lifenews.ru.

Naujųjų mokslo metų Julija C. iš Rostovo regione laukia apmirusia širdimi. Visai neseniai mergina buvo puiki moksleivė, klasės auklėtojos ir mokyklos pasididžiavimu, o dabar vengia gyvenvietės bendruomenės narių žvilgsnių. Atstumtąja mergina tapo tada, kad visi pastebėjo, jog po drabužiais aštuntokei sunku paslėpti nuolat augantį pilvą.

„Nuslėpti pavyko iki septinto mėnesio. Atvirai kalbant, niekam negalėjau apie tai pasakyti, nes bijojau. Net mano mama apie tai nieko nežinojo, - sakė Julija C. Mergina teigė, svarsčiusi aborto galimybę, bet persigalvojusi ir nutarusi tapusi motina baigti mokyklą, o paskui ateis eilė universitetui.

Nors prieš dvi savaites Julijai gimė dukra, mokyklos tėvų bendruomenė pradėjo reikalauti, kad paauglė būtų atskirta nuo jų vaikų, nes neva daro neigiamą įtaką. Nors per tėvų susirinkimą buvo išsakyta griežta pozicija, mergina planuoja rugsėjį grįžti į mokyklos suolą.

Apie būtinybę mokytis kalba ir trylikametės motina, kuri pabrėžė, kad toks boikotas neturi pagrindo ir dukra toliau mokysis bei augins vaikelį. Merginai pasiūlyta mokytis namuose, tačiau ji kol kas dar apie savo sprendimą mokyklos vadovybei nepranešė.

Šiuo metu atliekami DNR tyrimai 28-erių metų vyrui, kuris, spėjama, yra vaiko tėvas. Jei tyrimų rezultatai šį spėjimą patvirtins, jam gresia dešimt metų kalėjimo dėl seksualinių santykių su nepilnamete.


Rašyti komentarą...
r
ra
2012-08-16 23:28:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
bio-kotas buvo pas tėvą, bet tėvai jį paskelbė, dėl ko jis tapo mamai nebereikalingas. Nu supratot...
Atsakyti
0

1
15mete mama
2012-08-16 22:33:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
jo zurnalizdaj, "biokotas" - tai stipru
Atsakyti
0

n
nieko sau
2012-08-16 23:37:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
gramatinės ir stiliaus klaidos tokiame mažame straipsnyje... tikrai nemalonu skaityti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų