Tėvai nepajėgia susitvarkyti su sūnumi: istorija šokiruoja pasaulį 

Nors gerai žinoma, jog Jungtinėse Amerikos Valstijose kreiptis į teismą įvairiausiais klausimais yra itin populiaru, per pasaulį ritasi daugelį stebinanti naujiena. Tėvai bando iš savo namų iškeldinti 30-metį sūnų, rašo CNN.

30-metis nesuprato, kad jam raštiškus įspėjimus išsikraustyti dalinę tėvai nejuokavo. Šeimos drama netrukus pasiekė ir teismą – tėvai prašo Michaelą Rotondo'ą iškeldinti iš kambario, kuriame jis gyvena 8 metus.  

Tuo tarpu jaunas vyras aiškina, kad jam, kaip šeimos nariui, priklauso įspėjimas prie 6 mėnesius. Ir būtent dėl to jis su tėvais aiškinasi teisme. 

„Aš tik norėjau protingo laikotarpio išsikėlimui. Reikėjo atsižvelgti į tai, kad tuo metu, kai jie rašė man įspėjimus, aš nebuvau pasiruošęs save išlaikyti“, - aiškina suaugęs vyras.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tėvai nepajėgia susitvarkyti su sūnumi: istorija šokiruoja pasaulį 

Jo tėvai, Kristina ir Markas Rotondai pasakoja į teismą kreipęsi praradę viltį. Ji nurodo išbandę įvairius būdus – ir prašymus bei įspėjimus išsikelti, bei pasiūlymus duoti pinigų savarankiško gyvenimo pradžiai, ir net patarimus, kaip pasirūpinti būtinais finansais. Jie nurodė nematę jokių sūnaus judėjimo ženklų net ir tada, kai jie prašė išgabenti sugedusį automobilį iš jų namų teritorijos ir net siūlė sumokėti už jo taisymą.

Tačiau ir tai neįtiko sūnui.

Asociatyvi galerija:

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Išsikraustyti iš griaunamo namo nenorėjęs vyras jame susidegino

Jis į gyvenimą tėvų namuose žiūrėjo kaip į tam tikrą „nuomos sutartį“, kuomet jis visiškai neprisidėjo prie namų išlaidų, netvarkė aplinkos ir nepadėjo su namų ruoša.

Teisėjas nusprendė, kad tokia situacija tikrai pateisina tėvus ir jų veiksmai buvo pagrįsti. Todėl vyrą nurodyta iškeldinti.

Trisdešimtmetis nė neketina su tuo sutikti – jis planuoja skųsti sprendimą, nes jis yra „tiesiog juokingas“.

„Man atrodo, kad turėtų būti suteiktas protingas išsikėlimo laikotarpis“, - sako jis.

Po teismo posėdžio vyras noriai bendravo su žiniasklaida – jis patvirtino, kad gyvena tėvų namuose, su jais net nesikalba ir nėra pasirengęs palikti namus. Jis taip pat pareiškė, kad turi savo verslą, tačiau atsisakė apie tai kalbėti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų