Švedijoje nužudyto lietuvio istorija: paviešintas konflikto vaizdo įrašas

Socialiniuose tinkluose paviešintas rezonansinio nusikaltimo Švedijoje, kai grįžus po Kalėdų atostogų į mokyklą keturiolikmetis pabėgėlių iš Sirijos vaikas žiauriai susidorojo su tą pačią mokyklą lankiusiu penkiolikmečiu lietuviu, vaizdo įrašas.

Vaizdo įraše matyti, kaip Arminas prieina prie smulkesnio paauglio, tikriausiai, rankos gestu į kažką rodo, trenkia Ahmadui į veidą, vėliau paaugliai susistumdo.

Leidinys „Aftonbladet“ pakalbino keturiolikmečio tėvą, kuris tikina, kad iš bendraamžį nudūrusio sūnaus mokykloje buvo ilgai tyčiojamasi.


TAIP PAT SKAITYKITE:

Švediją sukrėtė dar vienas išpuolis: Norčiopinge subadyti trys žmonės


Lietuvio Armino tėvas Žydrūnas Pileckas su tokia Švedijos žiniasklaidoje paskelbta siro versija nesutinka, ir tikina, kad sūnus tenorėjo apginti paauglio skriaudžiamą mergaitę.

Apie tai, kad tarp paauglių anksčiau „yra buvę konfliktų“ prabilo ir šios mokyklos direktorius. Tačiau konkrečių detalių pateikti nenorėjo, į klausimą ar žinojo apie galimas patyčias mokykloje atsakė: „Policija vykdo tyrimą ir tai jie pateikia informaciją. Jeigu jie pateiks savo informaciją, aš galėsiu į tai reaguoti“.

REKLAMA

Ahmado tėvas tvirtina, kad kreipėsi į mokyklos vadovybę dėl patyčių, tačiau „nieko nebuvo padaryta“. Jis taip pat tvirtino, kad jo sūnus prieš pat Kalėdų atostogas mokykloje buvo sumuštas ir dėl to nuvežtas į ligoninę, o vaizdo įrašas su jo sumušimu buvo išplatintas tarp mokinių.

Tačiau socialiniuose tinkluose plinta kita, kol kas nepriklausomų šaltinių nepatvirtinta versija, kad Arminas sutramdė mergaites skriaudusį Ahmadą, o šis, jausdamasis pažemintas, nusprendė tokiu žiauriu būdu atkeršyti savo „skriaudėjui“.


Rašyti komentarą...
L
Lina
2016-01-13 14:48:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad ir kaip bebutu buve, tai nera priezastis ZUDYTI !!!
Atsakyti
-4

A
Augustė
2016-01-13 20:53:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Arminas pasielgė, kaip turėtų pasielgti kiekvienas, apgynė švedę mergaitę nuo priekabiaujančio siro, o šis pasijuto toks pažemintas, jog sugalvojo šitaip lietuviui atsilyginti. Mūsų tautos vertybės tikrai skiriasi nuo sirų, nes abejoju, jog 14 - iolikmečiui lietuvos piliečiui kiltų mintis už tokį incidentą nužudyti kitą... Baisu, kaip migrantai vertina Europos jiems suteiktą pagalbą, abejoju ar mums verta rizikuoti ir aukotis dėl jų, kai jie šitaip stengiasi integruotis ...
Atsakyti
-6

J
Jag
2016-01-13 14:47:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Arminas tiesiog gyne mergina.
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (39)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų