Austrų politikas gali gauti iki 20 tūkstančių eurų kompensaciją už tai, kad stebėjimo kamera užfiksavo, kaip jis užsiiminėja seksu miške.

Kaip praneša „Der Spiegel“, tam reikia, kad teismas nustatytų, jog vaizdo įrašas tapo įsibrovimu į asmeninį politiko gyvenimą.

Incidentas įvyko Austrijos Karintijos provincijos miškuose. Nepastebimos kameros, kurias medžiotojai ir gyvūnų gerovės gynėjai naudoja laukinės gamtos gyvenimui stebėti, birželio viduryje užfiksavo seksu užsiimantį politiką. Jo pavardė neskelbiama, o vaizdo kameros nufilmuota medžiaga neviešinama. Ar politikas kreipsis į teismą ir reikalaus kompensacijos, nepatikslinama.

Kaip pažymėjo Karintijos medžiotojų draugijos teisininkas Freydis Burgstaller-Gradenegger, incidentas įvyko miško gilumoje, kur žmonėms vaikštinėti ir, suprantama, užsiiminėti seksu, draudžiama.

Savo ruožtu tarptautinis ekspertas H. Zeger iš organizacijos „Arge Daten“, užsiimančios duomenų apsauga, stojo politiko pusėn. Kaip praneša „The Daily Telegraph“, jis pareiškė, kad, norėdami įrengti stebėjimo kameras, medžiotojai turėjo gauti specialų leidimą, o pačios kameros turi būti su atpažinimo ženklais, kad į mišką atėję žmonės galėtų, jeigu to nori, nepatekti į jų akiratį. Atsakydama į tai Karintijos medžiotojų draugija, įrengusi kameras, atmetė kaltinimą „šnipinėjimo“ įrangos panaudojimu.


Rašyti komentarą...
e
e
2012-06-17 16:11:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai gal ten jo asmeninis miškas, jo pušelės?
Atsakyti
0

J
Jonas
2012-06-17 18:02:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargsas politikierius. Uzrijo viagros ir sumane darbo metu pasirurinti su svetima boba. Uz mokesciu moketoju pinigus, nes sie asilai darbo metu aria, o po darbo jau nebereikia. medziotoju nieksiskumui nera ribu! Neginamos parazitu teises!
Atsakyti
0

K
Kaimietis
2012-06-17 22:31:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu geras tas austrų juristo paaiškinimas. Gerai, kad Lietuvoje žmonėms nedraudžiama vaikščioti miško gilumoje.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų