Sprogimų Turkijos fejerverkų gamykloje aukų skaičius išaugo iki 6, 114 žmonių sužeista

Sprogimų fejerverkų gamykloje šiaurės vakarų Turkijoje liepos 3-ąją aukų skaičius išaugo iki šešių, sužalojimų patyrė 114 žmonių, sekmadienį pranešė turkų leidinys „Hurriyet“, remdamasis Sakarijos provincijos gubernatoriumi Cetinu Oktay Kaldirimu.

Anksčiau skelbta, jog sprogimai nusinešė keturių žmonių gyvybes, o dar beveik šimtas iš 186 šioje gamykloje Chendeko priemiestyje tuo metu dirbusiųjų patyrė sužalojimų.

„Žuvusiųjų skaičius išaugo iki šešių. Vieno per sprogimą dingusiojo tebeieškoma“, – sakė gubernatorius.

Penktadienį šioje fejerverkų gamykloje, esančioje atokiau nuo gyvenamųjų rajonų, nugriaudėjo keli sprogimai, kurie buvo girdimi 50 kilometrų spinduliu. Virš fabriko iškilo didžiulis grybo formos dūmų kamuolys, o kilęs gaisras buvo numalšintas per kelias valandas.

Tai sukėlė vietos gyventojų paniką, dalis jų skubėjo į nelaimės vietą, kad gautų žinių apie gamykloje dirbusius jų artimuosius.

Policija sulaikė kelis įtariamuosius dėl šios nelaimės, tiria jos priežastis ir aplinkybes.


Rašyti komentarą...
G
Gg
2020-07-05 20:49:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnis kaip ir sudo malimas, uzsakytas ir be jokios minties jis. Lietuvelej arteja bendras debilizmas, kaip patcukai tampa analitikais, kai patcukai pradeda skleist savo kvailas zinias, kaip patcukai kazka net bando aiskinti politikoje net, kai patys yra avinai su super zenklu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų