Šokas Nyderlanduose: mikroautobusas populiariame festivalyje rėžėsi į minią

Nyderlanduose vykusiame festivalyje į minią žmonių rėžėsi mikroautobusas. Tragedijos metu žuvo vienas ir sužeisti buvo dar trys žmonės. Automobilio vairuotojas paspruko iš įvykio vietos, jo dabar ieško gausios policijos pajėgos.

6

Nelaimė įvyko praėjus kelioms valandoms po atlikėjo „Bruno Mars“ pasirodymo, praneša „Reuters“, remiantis vietos policijos informacija.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šokas Nyderlanduose: mikroautobusas populiariame festivalyje rėžėsi į minią

Skelbiama, kad mikroautobuso vairuotojui pavyko pasprukti. Yra žinoma tik tai, kad tai baltos spalvos „nedidelis autobusas“.

Šis kraupus incidentas įvyko „PinkPop“ koncerte, itin populiariame muzikos festivalyje, kuris vyksta Limburgo provincijoje Nyderlandų pietuose.

Policija uždarė vieną iš dviejų išėjimų, vyksta tyrimas. Šiuo metu į orą yra pakelti sraigtasparniai, balto „Fiat Doblo“, kurio numeriuose yra skaičiai 257, ieško gausios policijos pajėgos.

Kol kas nėra skelbiama, ar šis nusikaltimas yra siejamas su teroristine veikla. 

2017-ųjų birželį į žmonių minią šalia Amsterdamo centrinės traukinių stoties įvažiavo automobilis. Tuomet buvo sužeisti du žmonės.

Tą patį mėnesį trys vyrai automobiliu surengė išpuolį Londono tilto rajone, tuomet išlipo miesto centre ir pradėjo peiliais badyti praeivius. Teroristus nušovė policija. Išpuolio metu žuvo aštuoni žmonės, dar 48 buvo sužeisti.


Rašyti komentarą...
A
As
2018-06-18 09:56:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Musulmonai selsta
Atsakyti
0

A
Amdrius
2018-06-18 11:04:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai pagausite, butinai ismokekite jam kompensacija, tolerastai jobani.
Atsakyti
-1

l
liova
2018-06-18 10:12:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
inzinerai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų