Rašyti komentarą...
Vienintelė išeitis, reikia kad LT paskelbtų karą amerikai ar kinijai, ir iš karto pasiduotų. Tokių šalių rusai juk nepuls .
O KODEK NE PUTINA PULTI MATYT MYLI JI
kasčiūnas murzos pavaduotojas jau laižo šikną trumpiui. Kokia gėda turėti tokį nevykėlį murziaus pavaduotoją. Prie bet ko plakasi, tiesiog šlykštu(((
@lietuvis kasčiūnas kaip buvo taip ir liko rudnosiukas.
Žmonės bijo Rusijos, bet alus pavojingesnis.
Laukiam taves Trampai,
@bawese Ne trampas bet trumpas
Trumpas bus išrinktas prezidentu 100%
@Taip Haleluja make america great again. Make orange face's for everyone.
@Taip Tikrai tikrai, galiu prisiekti 200%, kad Trump garantuotai pasiskelbs kalėjimo kameros prezidentu dar 2025 metais . Ar daug rasi net Amerikos kalėjmuose zeką, nuteistą kalėti 700 metų.
@AA O priesaikos del solidumo ar sakyciau vyrisko zodzio(atsakyti uz "bazara"), kokia 200% didesne suma ar rimtesniu(jei toki turi) auto, nesutvirtintum!?O sudmalio ir tarskalo etiketes, "priesaikai" zlugus vengsi tradiciniu, komentatoriu isbandytu-eik pedokonserva, susikalk i rudaja, penkta vakcina paimk!Na ka? SUMA!
yra dvi salys kurios turi siena su rusija ir neskiria 2 procentu .. tai norvegija ir kanada sekmes skes
@UFFO XD kanada ir norvegija turi siena su rusija? Kurioj visatoj;D 4 klases bent jau baigiai? Isvis i mokykla bent jau ejai? Kiek tau metu? Penkeri? Tiek daug klausimu dar neturejau
@Tikrai kad ufo google maps 69.65761587567391, 30.204026467045367
o kanada skiria tiesiogiai tik vandenynas tai nera pakankama priezastis neuzpulti
@UFFO Are u mental?
Niekada nesuprasiu, kodel viena salis turi ginti kita sali is savo pilieciu sunkiai uzdirbamu pinigu? Jeigu isipareigojote ir norite saugumo, tai ir mokekite. Tokios yra salygos ir kodel dar kyla kazkokie klausimai sia tema, nesuprantu.
@BE Kas kam neaisku, kas kam neaisku as jusu klausiu!! Dabar taip man labai patiktu jei sportuotumet, dabar taip viena koja huuuja dabar kita koja huuuja. Jus visi esat saugus su manim, nes as su sagauuu!!!
@Mtv Valgyti grybus nes nusigrybauji
Veltui Amerika saugo NATO šalis, jeigu Jėzus nesaugo.
@BLAIVININKAS Silkiu magnatas jus saugo.
Jei tokius klausimus gali tvarkyti vienas asmuo (trumpas),tai kuo Amerika skiriasi nuo Rusijos kurioje putinas vienvaldis,-iš demokratijos beliko iškrypėliška pseudodemokratija.
@Ar ne taip? Ekspertai viska zino.
@Ar ne taip? O kas čia blogo Trumpas klumpyno gaidžiams lieps nusipirkti 5 straipsni o klumpyno šiukšles nori gauti 5 vien už lojima jau nuo lojimo per 32 metus ant rusijos balsas prikimo tai Trampas lips straipsni nusipirkti o jai klumpynas pinigu nebetures viska sukišes ukro fašistams paspirs nahren i patvori klumpinius šakalus tiek žiniu nedok dieve klupyno laukia nemigo naktis lajimas darosi nebeaktualus o klumpynas daugiau nieko ir nebeturi ka pasiulit šeimininkui oi lanzbergyno laukia afgano išdaviku likimas jai i spartana netilpsi gali savi apipliešti žmones negyvai uždaužyt su visais nutukuseis benkartais
@Korys Ruskyno fasistelos kitus vadina fasistais kaip nenustebino, senas pedalas taip nori pavytusio putkelio pempes kad viska padarys. Apgaletina zmogiskoji at..lieka.
@Korys Uzdauzyt negyvai sliundra kabybajeva su visais jos issigimeliais benkartais, kad nesiveistu atmatos!
@Ar ne taip? Kaip ir taip bet nelabai. Kas siena ravi? As taves klausiu kas ravi siena blectva tu kas siena ravi!?!?!!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų