Skambina pavojaus varpais: Šiaurės Korėjos triukai gali paveikti Lietuvos saugumą

, Publikuota 2017.09.10 19:25

sassss 2017-09-11 15:47:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
uz dusk   ATSAKYTI
Castellex 2017-09-11 01:14:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar musu planeta vėl stovi ant branduolinio karo slenksčio?
Daugelis manau užduodame sau ta klausima. Kad ir kaip nesinorėtu to pripažinti, bet manau taip. Šiaures Korėja palaiko glaudžius ryšius su Iranu karinio bendradarbiavimo srityje. Niekam ne paslaptis Irano branduolines ambicijos.
JAV grasina prevenciniu smūgiu Siaurės Korėjai, Izraelis tikrai smogtu Iranui (ne be JAV pagalbos) jei paaisketu, kad jis jau turi branduolini ginklą. Atrodo visa tai vyksta kažkur toli, bet deja tai daug arčiau nei mes manome. Yra dar vienas zaidejas, musu kaimynas, be kurio jokie didesni pasauliniai įvykiai tiesiog neisivaizduojami. Kalbu apie Rusija. Ji turi savu interesu tiek Korėjos pusiasalyje, tiek Vidurio Rytuose.
Šio pasaulio turtingieji jau suvokė, kad laikas nusiimti rožinius akinius. Taip, gyvenimas tesiasi, bet daug maloniau ir uztikrinciau gyventi, kai zinai, kad bet kokio pavojaus atveju tavęs ir tavo šeimos laukia nuosava slėptuve.
(Nuclear Shelter ; Survival Shelter ; Nuclear Bunker ; Fallout Shelter ) Nesvarbu, kaip bebūtu užvadinta, bet kalba eina apie ta pati- stipru po žeme įrengta rusi (bunkeri) turinti pažangia oro filtravimo sistema. (Positive pressure NBC Air Filtration System). Taip, būtent tai vienija visus skirtingo dydžio, prabangos lygio ir t.t. bunkerius- NBC pozityvaus slėgio oro filtravimo sistemos. Tik jos užtikrina isgyvenima branduolines/ chemines/ biologines atakos, atomines elektrines ar chemijos gamyklos sprogimo/ avarijos atveju.
Nesvarbu kas tai bebūtu-silikoninio slėnio gyventojai, Kalifornijos technologiniai ar Tekasaso naftos milijonieriai, visus juos vienija tai, kad kažkur netoliese jie turi saugu prieglobsti savo seimai. Protingi. Turtingi. Tikrai sunku butu juos pavadinti isprotejusiais paranojikais. Na, jie tokie ir nėra. Tai žmones, kurie supranta, savo ir savo seimu gyvybes verte. Net jei branduolines, biologines ar chemines tragedijos galimybe ir menka, o deja ji tikrai didesne nei žmonija norėtu, jie jau jai pasiruose.
Dabar daugelis užduosit sau klausima- na gerai, rusi aš turiu, bet kaip paversti ji saugiu prieglobsciu galinčiu apsaugoti įvykus branduolinei atakai ar sprogus Astravo elektrinei? Ogi tai žymiai paprasčiau ir pigiau nei daugelis įsivaizduoja. Tereikia I rusi kuris neturi langu įsistatyti ‘’vault’’ tipo duris ir įsirengti NBC pozityvaus slėgio oro filtravimo sistema. Būtent NBC sistemos užtikrina, kad įvykus karui ar branduolinei, biologinei ar cheminei avarijai teršalai nesiskverbs I jusu rusi kuris tapo laikinu saugiu prieglobsciu jums ir jusu seimai. Tai kas visgi ta NBC sistema ir kaip ji veikia? Ogi viskas gana paprasta- NBC pozityvaus slėgio sistema iš lauko per vamzdi ir nuo sprogimo apsauganti voztuva ima uztersta orą kuri filtruoja trijų pakopų specializuoti filtrai. Jie pasalina tiek radioaktyvius, tiek biologinius ar cheminius teršalus. Svarus oras pumpuojamas I jusu slėptuve. Nuo sprogimo apsaugotas slėgio vožtuvas užtikrina, kad slėgis jusu sleptuveje/ bunkeryje yra didesnis nei lauke. Tai neleidžia teršalams skverbtis per plyšius ir nuodyti jusu. Gal iš pirmo žvilgsnio ir skamba komplikuotai, bet pagaliau taip nebėra. Pavyzdžiui naudojant Britu gamybos Castellex Air NBC oro filtravimo sistemas viskas tampa labai paprasta. Sistemos instaliacija užtrunka tik keletą valandų. Prieziura ir eksplotacija suprantama kiekvienam, anksčiau net nesusidūrusiam su tokiais įrenginiais. Ir svarbiausia, kad kaina tapo prieinama praktiškai kiekvienam norinčiam apsaugoti save, savo šeima, gimines ar draugus. Taip, Britu gamybos Castellex Air serijos NBC oro filtravimo gaminiai pagaliau priartino karines technologijas prie paprastu žmoniu ir leido jiems patiems priimti sprendimus dėl savo ir savo šeimos saugumo, o ne aklai pasitikėti valdžia, kuri, kaip visi žinom…   ATSAKYTI
Hujnia 2017-09-11 17:20:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kokia cia reklama skleidi...   ATSAKYTI
kaikalbame 2017-09-10 22:12:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
apie...Rusija, tai KGB chuntos uzgrobta valstybe, tautos ir zmones   ATSAKYTI
rimas 2017-09-10 23:28:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
priduriu-tai zydrusiai su mongoloidu priemaisa,vokieciu zydu su lenino pagalba nusiaubtas krastas   ATSAKYTI
rimas 2017-09-10 22:06:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
gali tekti paciam pabuti avinu tokiu jau buvo milijonai   ATSAKYTI
komentaras 2017-09-10 21:12:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Man vienodai šviečia kas siurbs avinų kraują.   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų