Šiurpios šaudynės Niujorke – mirtinai sužeisti keturi žmonės Papildyta 19:26 val.

Ankstyvą šeštadienio rytą Niujorke per šaudymą nelegaliame privačiame socialiniame klube žuvo mažiausiai keturi žmonės, o trys buvo sužeisti, pranešė policija.

Brukline įvykusio incidento motyvas ir tikslios aplinkybės kol kas nežinomos, niekas nesuimtas, naujienų agentūrai AFP sakė Niujorko policijos pareigūnas.

Anot jo, keturi vyrai pripažinti mirusiais įvykio vietoje, o kitu du vyrai ir viena moteris patyrė gyvybei nepavojingų sužalojimų. 

Pasak Niujorko policijos departamento vyriausiojo detektyvo Dermoto Shea,  Jutikos aveniu esančiame klube vyko nelegalūs lošimai. 

D. Shea žurnalistams sakė, kad rasta nelegalios lošimų veiklos įrodymų – kortų ir kauliukų – ir kad, išankstiniais duomenimis, buvo iššauti mažiausiai 15 šūvių. 

Anot jo, kol kas neaišku, ar tai buvo su lošimu susijęs konfliktas, ar galbūt apiplėšimas.  

Rasti du šaunamieji ginklai, jų gali būti ir daugiau, sakė pareigūnas.  

Įvykio vietoje dirbo žmogžudysčių skyriaus detektyvai. Anot D. Shea, nėra ženklų, kad tai galėjo būti su organizuotu nusikalstamumu susijęs nusikaltimas. 

Kraun Haitso rajone, kur yra klubas, gyvena įvairūs žmonės, o aukų amžius – nuo 32 iki 49 metų. 

Niujorko valstijoje, o ypač mieste ir jo priemiesčiuose, galioja vienos griežčiausių JAV šaunamųjų ginklų įsigijimo, laikymo ir nešiojimosi taisyklių. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų