Šaudynės JAV: pranešama apie 2 žuvusius policijos pareigūnus

Šiaurės Karolinos Buno mieste per 13 valandų trukusį incidentą, kurio metu buvo šaudoma, žuvo penki žmonės, tarp jų du policininkai ir pats šaulys, ketvirtadienį paskelbė policija.

JAV policija, kuri yra atsidūrusi visuomenės dėmesio centre dėl piliečių žūties pareigūnams šaudant ar bandant areštuoti įtariamuosius, nurodo, kad dėl šalyje augančio šaunamųjų ginklų kiekio susiduria su vis didesniu pavojumi.

Votogos apygardos šerifo departamentas pranešė, kad pareigūnai Loganas Foxas ir Chrisas Wardas žuvo trečiadienį nuvykę į vienus namus patikrinti, kodėl vienas jų gyventojas nepasirodė darbe ir neatsiliepė į telefono skambučius.

Pareigūnams atvykus į juos buvo šauta. L. Foxas mirė iš karto, o Ch. Wardas – nuvežtas į ligoninę, sakoma departamento pranešime.

Teisėsaugos agentūrų darbuotojai nuskubėjo į įvykio vietą, o šaulys užsibarikadavo tuose namuose.

„Asmuo, įtariamas dviejų pareigūnų nužudymu, taip pat įtariamas dviejų civilių tuose namuose nužudymu“, – sakoma pranešime.

Apygardos šerifas Lenas Hagamanas atskirai vietos žiniasklaidai sakė, kad šaulys taip pat žuvo.

Nepatvirtintuose naujienų pranešimuose sakoma, kad du tuose namuose nužudyti žmonės yra šaulio motina ir patėvis.

„Tai neįtikimai tragiška situacija; mintimis ir maldomis esame su visais įtrauktais žmonėmis, jų šeimomis ir savo bendruomene“, – sakoma L. Hagamano pareiškime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų