Šaudynės JAV: įsiutęs ginkluotas asmuo pražudė mažiausiai tris žmonės

Vieno Pensilvanijos valstijos miestelio tarybos posėdyje užpuolikas pirmadienį nušovė mažiausiai tris žmones, kol buvo sutramdytas vieno pareigūno ir pašautas iš savo paties ginklo, pranešė policija.

Incidentas, per kurį dar mažiausiai du kiti žmonės buvo sužeisti, įvyko maždaug 19 val. 30 min., per mėnesinį Ros Taunšipo susirinkimą, sakė Monrou apygardos nepaprastųjų situacijų valdymo departamento direktorius Guy Milleris.

Užpuolikas, kuris, kaip atrodo, šaudė nesirinkdamas, buvo sulaikytas ir gydytas ligoninėje, kuri buvo saugoma, o paskui vėl perduotas policijai, nurodė G. Milleris ir ligoninė.

Valstijos policija Lihaitone patvirtino, kad žuvo trys žmonės, ir sakė, kad užpuolikas buvo susiginčijęs su miestelio pareigūnais dėl galimo jo turto konfiskavimo. Pasak policijos, tame susirinkime dalyvavo 15-18 gyventojų ir miestelio valdžios pareigūnų.

Vietos laikraštis „The Pocono Record“ pranešė, kad vienas pareigūnas sutramdė užpuoliką ir pašovė jį jo paties ginklu. Pranešama, kad užpuolikas turėjo sąmonę, kai buvo nuneštas ant neštuvų.

REKLAMA

„Išbėgau lauk po pirmųjų šūvių. Kritau ant grindų. Taip padarė visi ... Tada tai liovėsi ir aš išropojau pro šonines duris", – sakė minėto laikraščio reporteris Chrisas Reberis, kuris dalyvavo susirinkime.

„Buvau vienintelis lauk išropojęs žmogus. Visi pasislėpė už stalo", – pasakojo jis.

Pasak Ch. Reberio, viena moteris atidarė duris į posėdžių salę, „o ten stovėjo jis (užpuolikas)“.

„Vienas vyras pastūmė ją į šoną ir buvo pašautas. Į žmones buvo šaudoma salėje", – sakė reporteris.

 Užpuolikas grįžo į savo automobilį, o paskui – vėl į pastatą su kitu ginklu, bet tada vietos pareigūnas, dalyvavęs susirinkime, jį sulaikė.

„(Vest Endo parko komisijos vykdomasis direktorius) Bernie Kozenas buvo ten ir rūpinosi tuo vyru, o jis (užpuolikas) jų nematė. Bernie smarkiai jį apglėbė ir parvertė. Jis pašovė jį jo paties ginklu", – sakė Ch. Reberis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų