Šaudynės Floridos naktiniame klube: mažiausiai 14 sužeistų ir du žuvę

JAV mažiausiai du žmonės žuvo, dar kelios dešimtys buvo sužeista (iš jų 4 – sunkiai) po šaudynių Floridoje, „Club Blu“ naktiniame klube, kuriame vyko vakaras paaugliams.

Anot leidinio „The Mirror“, žuvusysis yra 14-metis paauglys. Taip pat pranešama apie susišaudymą rajone šalia šio naktinio klubo. Pasak pareigūnų, yra nustatytos mažiausiai dvi šaudynių vietos, pareigūnai vykdo operaciją dėl kaltųjų nustatymo ir sulaikymo.

Anot vietos televizijos kanalo „Wink News“, „nusikaltimo vieta priminė beprotnamį“, kai pasigirdus šūviams žmonės pradėjo bėgti iš naktinio klubo. Jame vyko renginys į kurį buvo įleidžiami asmenys nuo 13 metų.

Įvykio liudininkė praneša, kad girdėjo apie 30 šūvių, jos manymu, šaudė ne vienas žmogus. Kitos liudininkės teigimu, susišaudymas prasidėjo 00:30 vietos laiku naktinio klubo kieme. Išgirdusi šūvius ji pasislėpė po klubo, kuriame vyko paauglių vakarėlis, stalu.

„Visi bandė bėgti ir ieškoti priedangos. Aš atsiprašau, aš visa drebu“, – savo feisbuko paskyroje rašė ji.

REKLAMA

Įtariamųjų paieškos

Kulkos taip pat pataikė į vieną gretimą namą ir automobilius, o vienas žmogus buvo lengvai sužeistas, skelbia CBS.

NBC citavo policijos informaciją, kad pareigūnai „aktyviai šukuoja tą teritoriją, ieškodami kitų asmenų, kurie gali būti susiję su šiuo incidentu“.

Šios šaudynės įvyko praėjus vos šešioms savaitėms po išpuolio viename gėjų naktiniame klube Floridos mieste Orlande, kur buvo nušauti 49 žmonės. Tai buvo daugiausiai žmonių gyvybių nusinešusi ginkluota ataka per naujausių laikų JAV istoriją.

Policija nukovė 29 metų užpuoliką – afganų kilmės Omarą Mateeną – po tris valandas trukusios priešpriešos.

Ta ataka ir kitos pastarojo meto šaudynės paskatino naujus debatus dėl ginklų kontrolės Jungtinėse Valstijose.

Policija pranešė, kad buvo sulaikyti dar du įtariamieji. Viso areštinėse dėl dviejų žmonių gyvybes nusinešusių šaudynių yra laikomi trys asmenys.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų