„Ryanair“ biuruose Vokietijoje atliekamos kratos

Vokietijos Koblenco miesto prokuratūra kartu su muitinės pareigūnais atliko kratas šešiuose Airijos pigių skrydžių įmonės „Ryanair“ biuruose Vokietijoje, taip pat oro bendrovės pilotų namuose, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Pasak prokuratūros atstovo, kratos buvo atliktos dėl įtarimų, jog dvi Didžiosios Britanijos samdos agentūros, per kurias „Ryanair“ samdo pilotus, gali vengti mokesčių ir sukčiauti socialinių išmokų srityje.

Spėjama, kad agentūros samdė pilotus, su kuriais sudarydavo sutartis, o po to siųsdavo juos dirbti „Ryanair“, praneša „Deutsche Welle“. Tokiu būdu oro bendrovė galėjo mažinti savo išlaidas darbuotojams. Be to, prokuratūra mano, kad Vokietijoje dirbantys pilotai nemokėjo mokesčių Vokietijos biudžetui, nors pagal Europos Sąjungos (ES) teisės aktus turėjo tai daryti.

„Ryanair“ atstovas spaudai Robinas Kiely pabrėžė, kad oro bendrovės veikla nėra tiriama. Tai patvirtino ir Vokietijos mokesčių institucijos.

Kratos buvo atliktos Berlyno, Kelno, Frankfurto, Bremeno, Baden Badeno ir Vėcės oro uostuose, taip pat bent dviejuose oro bendrovės pilotų butuose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų