Rašyti komentarą...
Ar moteriškės rūsų karių žino,kur siunčia jų vyrus plešti ,žudyti ,griautiti,užpuolus suveriania valstybę,kuri kratosi teroristinės ruskii mir judošių.Turbūt putleris teroristų vadas liepė.
kuo daugiau ubliutku paklos, tuo lengviau bus planetai..
Visi turi išeitį, tik patys vis dar sėdi...
Pasiduoti, labai paprasta. Galit ir su amunicija.
Dar vienas variantas, labai puikiai pasielgė žmonės, suspardė galvą, kažkokiam žmonių surinkėjui ir išėjo namo. Tas nudvėsė, ale pas veterinarus.
Reikia Rusijos spaudoje paviesinti,kad Rusija valdo Putino antrininkai.Tada zmones turetu sureguoti,nes jie per televizija ir interneta mato propaganda.Jie nezino kaip yra istikruju.Reikia ilisti i ziniu kanala ir parodyti,kaip atrodo tikras Putinas,ir kaip jo keli antrininkai kiekviena karta skiresi isvaizda.
@Ramas žino šitą rusai dar ir kaip - būtent patys rusai pirmieji ir pakėlė triuškmą dėl Putino antrininkų. Įvesk į YouTube ,,Putino antrininkai'' rusų kalba - išgirsi to,apie ką pas mus net nedrįsta užsiminti.
A ko korovos staugiat ko klozetu neatsiuncia ar kotu trukumas
ruso žmona bus kulka
malku neatveze ir isleke protestuot.
@tai va koldunai baigesi ir nutrijos kailiniai susinesiojo : )
@O gal Tai kad kailinius ten tik fotosesijai paskolino.
Kada praranda viltį gauti iš patinėlio dovanų baltą klozetą gėlėms iš Ukrainos, lekia prašyti Fiuhrer Putin sugrąžinti iš fronto ne "paxaronkę" o gyvą latrelį. Nebus nei to, nei ano, bus "paxaronkė"(kario žūties pranešimas).
@AA jau seniai aišku, kad Putinas yra tokia pati fikcija, kaip Ivanas Rūstusis. Faktiškai Rusija vadovauja senosios ir vidurinės kartos KGB generolai, vadovaujami greičiausiai N. Patruševo - visiškai panašiai kaip XVI amžiuje Moskoviją valdė dešimties įtakingiausių Moskovijos bajorų sudaryta Rinktinė Rada, kuri buvo vadovaujama Livonijos vaivados Aleksejaus Adaševo.
kaip saunu galejo ir utilizuoti,kad gerbtu putleri
Šaunuolis OMONas. Rusai turi žinoti savo vietą.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų