Propagandinį karą prieš nepriklausomą Gruzijos valstybę tęsianti Rusija pradėjo naują išpuolį. Skelbiama, jog prie Generalinės prokuratūros veikiantis baudžiamasis komitetas pradėjo bylą dėl Pietų Osetijos gyventojų genocido.

Prokuratūros atstovas teigė, kad Gruzijos pajėgos esą siekė išnaikinti Pietų Osetijoje gyvenančius Rusijos piliečius. Tačiau dar vakar žmogaus teises ginanti organizacija „Human Rights Watch“ paskelbė, kad Rusijos teikti duomenys apie 2 tūkst. per Gruzijos išpuolį žuvusių osetinų yra tik ciniškas melas.

Priminsime, kad Kremlius, pradėjęs tiek ginkluotą, tiek informacinį karą prieš Gruziją, ne sykį buvo pagautas meluojant. Dar vakar Rusijos kariuomenė teigė, kad jos karių Gruzijos mieste Goryje nėra. Tuo tarpu tarptautinės televizijos kampanijos transliavo niokojamo miesto vaizdus, o vėliau rusų kariuomenė buvo pradėjusi judėti Tbilisio link. Prieš kelias dienas Rusijos kariuomenės generalinio štabo viršininko pavaduotojas buvo pareiškęs, esą Rusijos pajėgos apskritai nebuvo įžengusios į Gruzijos teritoriją ir dalyvavo operacijose, vykusiose separatistinių respublikų teritorijose.

Be to, prezidentui Dmitrijui Medvedevui paskelbus apie tariamą taikos įtvirtinimo misijos pabaigą, Rusijos kariuomenė ugnies nutraukti nė nesiteikė ir toliau atakavo Gruzijos kaimus.


Rašyti komentarą...
n
nacių
2008-08-14 11:47:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
propoganda
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų