Rusijoje – išpuolis prieš policiją: ieškomas pareigūną sužeidęs asmuo Nepatvirtintais duomenimis užpuolikas vėliau nužudė tris žmones, įskaitant du vaikus

Voronežo srityje (Rusija) šįryt buvo užpultas policijos skyrius. Skelbiama, kad automatu ginkluotas asmuo sužeidė pareigūną, o vėliau pasislėpė. Nepatvirtintais duomenimis, jis dar bandė pastatą susprogdinti.

Vietos policijos pranešime skelbiama, kad Liskų mieste nenustatytas asmuo pateko į rajono policijos skyriaus teritoriją, sužeidė pareigūną, o vėliau pasislėpė, rašoma BBC.

Telegramo kanale „Moj i tvoj Voronež“ paviešino policijos pateiktą užpuoliko charakteristiką. Stebėjimo kamerų įrašuose matyti, kad vyras atvažiavo automobiliu „Niva“ be registracijos numerių, o pats dėvėjo maskuojančią aprangą ir, galimai, neperšaunamą liemenę.

(papildyta 09.19 val.) Vietos žiniasklaida skelbia, kad po išpuolio prieš policiją nusikaltėlis nužudė tris civilius (moterį ir du vaikus) ir pasislėpė.

(papildyta 09.30 val.) Rusijos socialiniuose tinkluose paviešinta susprogdinto policijos skyriaus įėjimo vietos nuotrauka. Neoficialiais duomenimis, būtent sprogimo metu ir buvo sunkiai sužeistas budėjęs pareigūnas.

(papildyta 09.33 val.) „Life Shot“ portalo duomenimis, žuvusieji yra vienos šeimos nariai: 19-metis Ibrahimovas Nadyras, 59-erių Ibrahimova Gulistan ir 5-erių Ibrahimovas Azizas.

(papildyta 10.20 val.) „Readovka“ skelbiama, kad žudikas keršijo policijai dėl šios veiklos buitinio konflikto metu. Po išpuolio prieš policiją jis nuvyko pas moterį, su kuria konfliktavo, nužudė ją ir du jos vaikus.

Kol kas ši informacija nėra oficialiai patvirtinta.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų