Rusijoje dingusi amerikietė studentė rasta negyva Papildyta 16.27 val.

Rusijoje anksčiau šią savaitę dingusi amerikietė studentė buvo rasta negyva, veikiausiai nužudyta, šeštadienį pranešė paieškose dalyvavę savanoriai.

Kaip pranešė vietos žiniasklaida, 34 metų Catherine Serou prieš trejus metus atvyko į Rusiją studijuoti vienoje iš Žemutinio Naugardo aukštųjų mokyklų. Apie jos dingimą buvo pranešta antradienį.

„Surasta. Žuvo“, – sakoma šeštadienį savanorių paieškų būrio „Volontior NN“ socialiniuose tinkluose paskelbtoje žinutėje.

„Reiškiame užuojautą žuvusiosios artimiesiems ir draugams“, – pridūrė jie.

Keletas Žemutinio Naugardo informacinių kanalų socialiniame tinkle „Telegram“ pranešė, kad sulaikytas amerikietės nužudymu įtariamas asmuo. Pasak žurnalistų, nusikaltimais galimai įvykdytas kilus „buitiniam ginčui“, o sulaikytasis esą parodė, kur paslėpė kūną.

Tyrėjai tikrino informaciją, kad antradienį apie 18 val. 30 min. vietos laiku dingusioji išėjo iš namo Boro mieste, kur ji gyveno, įsėdo į automobilį ir išvažiavo Rekšino gyvenvietės kryptimi.

Tyrėjų duomenimis, C. Serou nuo 2019 metų gyveno Boro mieste ir studijavo Žemutinio Naugardo valstybiniame universitete. Vėliausias kontaktas su ja buvo užmegztas birželio 15 dieną, kai moteris kalbėjosi telefonu su savo motina ir sakė, kad važiuoja automobiliu su nepažįstamais žmonėmis.

Sulaikė įtariamąjį

Rusijos tyrimų komitetas (SK) šeštadienį pranešė, kad Žemutinio Naugardo srityje buvo sulaikytas anksčiau teistas 44 metų vyras, įtariamas amerikietės studentės Catherine Serou nužudymu.

„SK tyrėjams glaudžiai bendradarbiaujant su Vidaus reikalų ministerijos regionine vyriausiąja valdyba, dėl įtariamo nužudymo buvo sulaikytas anksčiau ne kartą už sunkius ir ypač sunkius nusikaltimus teistas Žemutinio Naugardo srities Boro rajono gyventojas, gimęs 1977 metais“, – sakoma Tyrimų komiteto, tiriančio svarbias bylas, tinklalapyje paskelbtame pranešime.

Pasak pareigūnų, 'įtariamasis bendradarbiauja su tyrimu“.

„Artimiausiu metu bus išspręstas klausimas dėl kaltinimų pateikimo baudžiamosios bylos figūrantui ir kardomosios priemonės parinkimo“, – sakoma komiteto pranešime spaudai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų