Šeštadienį Rusija pareiškė remsianti tarptautinį pasiuntinį Sirijai Lachdarą Brahimį (Lakhdar Brahimi), tačiau nesutiko, kad Sirijos prezidento Bašaro al Asado (Bashar al Assad) pasitraukimas būtų konflikto sprendimo sąlyga, praneša "Reuters".

Per beveik dvejus metus trunkantį konfliktą Sirijoje, JT duomenimis, žuvo daugiau nei 60 tūkst. žmonių. Visos pastangos nutraukti kovas Sirijoje iki šiol buvo nesėkmingos.

Opozicijos atstovai praneša, jog šeštadienį vyriausybinės pajėgos vėl puolė atokesnius Damasko rajonus.

Tarptautinis pasiuntinys Sirijai L. Brahimis po diskusijų su Rusijos ir JAV pareigūnais Ženevoje teigė, kad nepanašu, jog dėl konflikto Sirijoje artimiausioje ateityje bus priimtas politinis sprendimas.

L. Brahimio tvirtinimu, JAV, Europos lyderiai ir Persijos įlankos arabų šalys reikalauja B. Al Asado pasitraukimo, kad būtų nutrauktas pilietinis karas. Ši sąlyga yra viena pagrindinių nesutarimo priežasčių.


Rašyti komentarą...
n
nu joooo
2013-01-13 13:08:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tarptautinis pasiuntinys Sirijai L. Brahimis kalba su tarptautine bendruomene del sirijos reikalu... Tai rodo kad konflikte dalyvauja kitos salys ir tai yra idealogiju karas ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų