Respublikonas P. Ryanas minimaliai laimėjo kandidatų į JAV viceprezidentus debatus

Respublikonas Paulas Ryanas iškovojo minimalią pergalę kandidatų į JAV viceprezidentus televizijos debatuose. Jis pranoko antrąjį pagal rangą pareigūną dabartinėje Vašingtono administracijoje Josephą Bideną.

„P. Ryanas surinko 48 procentus amerikiečių balsų, J. Bidenas – 44 procentus“, – pranešė penktadienį televizijos kanalas CNN, remdamasis sociologinės apklausos duomenimis.

Pasveikino M. Romney

Respublikonų partijos kandidatas į JAV prezidentus Mittas Romney pasveikino savo porininką P. Ryaną su pergale televizijos debatuose, kuriuose jo oponentas buvo J. Bidenas – „antrasis numeris“ Baracko Obamos administracijoje.

„M. Romney paskambino P. Ryanui praėjus maždaug 10 minučių po televizijos debatų, kad pasveikintų jį su sėkmingu pasirodymu“, – pranešė penktadienį žurnalistams kandidato į JAV prezidentus spaudos sekretorius Rickas Gorka.

P. Ryanas ir J. Bidenas diskutavo pusantros valandos trukusiuose debatuose, per kuriuos išsakė savo nuomonę opiausiais JAV vidaus ir užsienio politikos klausimais. Pavyzdžiui, buvo kalbama apie Irano problemą, karinės operacijos Afganistane ateitį, konfliktą Sirijoje, apmokestinimą ir sveikatos apsaugos reformą.

Televizijos kanalo CNN apklausos duomenimis, pergalę televizijos debatuose iškovojo respublikonas P. Ryanas. Jis surinko 48 procentus apklaustųjų balsų, o J. Bideną parėmė 44 procentai tyrimo dalyvių.

Savo ruožtu „CBS News“ įtikinamą pergalę skyrė dabartiniam JAV viceprezidentui J. Bidenui: televizijos kanalo apklausos duomenimis, jis surinko 50 procentų balsų, o P. Ryanas – tik 31 procentą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų