„Raudonosios Dalios“ tyrimas atskleidė: Europoje aktyviai veikia puikiai finansuojami Kremliaus žmonės

Publikuota 2015.08.25 19:00

dr. Jonas Ramanauskas [email protected] 2015-08-27 00:51:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Citata: "Nebuvo nustatyta, ar V. Putinas yra susijęs su šiuo incidentu, teigiama straipsnyje, tačiau Lietuvos politikas Antanas Guoga ir britų analitikas Jonathanas Eyalas mano, kad ši istorija – Rusijos lyderio bandymų pakenkti Europai pavyzdys."
Del to pakenkimo Europai. Jei toje knygoje "Raudonoji Dalia" yra parasyta TIESA, tai tada tas rusijos lyderis siekia padeti Europai apsivalyti, na o jei toje knygoje yra MELAS, tai tada knygos autore turejo senai paduoti i teisma ir uzdrausti melaginga knyga. Knyga neuzdrausta, vadinasi ja galima platinti. Problema tame, kad ponia prezidente nesugebejo parasyti tikros savo autobiografijos, tai tada MELUI visi atviri keliai, na kaip toje sovietineje dainoje. Man tai taip atrodo, kad jeigu prezidente meluoja savo biografijoje, o aiskia meluoja, ta Vaisvila istyre, tai man melagiai nereikalingi, uztenka putino melagio, pasaulis turi problemu.
Taigi ponas Guoga nesako, kas toje knygoje.... tiesa ar melas? Tai gal laikas issiaiskinti, gal uzteks to melo?   ATSAKYTI
AS 2015-08-26 18:12:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
UZDRAUSTI RUSU KALBA LIETUVOJA    ATSAKYTI
JOVITA 2015-08-26 18:08:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
MALACIUS MUSU PREZIDENTE DAR NORECEAU KAD VISUR UZDRAUSATU RUSU KALBA    ATSAKYTI
dr. Jonas Ramanauskas [email protected] 2015-08-25 21:18:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Citata: "„Rusai daro įtaką kairiųjų ir dešiniųjų flanguose, – tikina A. Guoga, po kurio skundo dėl „Raudonosios Dalios“ buvo pradėtas tyrimas. – Jie visur turi žmonių. Tai kažkas neįtikėtino.“"
Pagal ta citata A.Guoga yra Rusijos agentas, nes siekia apginti Raudonaja Dalia, kuri net savo biografija yra SUKLATOJUSI!sieku tapti LR prezidente. Is istorijos ziniu suprantu, kad Putino tikslas tureti savo preziedentus, kaip panasiai Ukrainoje janukovicius. Tas metodas ne naujas. Taigi butu visai neblogai, kad zinotume kas pastate ponia Dalia ir LR prezidentus? O noretusi LR pilieciams zinoti TIESA apie savo prezidente, o ne aferizma!   ATSAKYTI
Ko 2015-08-25 21:00:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai naudos is ju nulis, arba zurnaliugos vel fantazijom dalinasi!   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų