• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pranešus žinią, kad į laisvę buvo paleistas „satanistas“, kuris nužudė paauglius, dabar ukrainiečių žiniasklaida praneša, kad Rusijos diktatorius malonę už dalyvavimą kare Ukrainoje suteikė ir kitam žiauriam nusikaltėliui

Pranešus žinią, kad į laisvę buvo paleistas „satanistas“, kuris nužudė paauglius, dabar ukrainiečių žiniasklaida praneša, kad Rusijos diktatorius malonę už dalyvavimą kare Ukrainoje suteikė ir kitam žiauriam nusikaltėliui

REKLAMA

UNIAN rašo, kad į laisve buvo paleistas Denisas Gorinas, kuriam buvo paskirta 22 metus kalėti belangėje už įvykdytą žmogžudystę bei įvykdyas kanibalizmo apraiškas.

Priduriama, kad žiaurus nusikaltėlis šiuo metu yra gydomas ligoninėje po to, kai patyrė vidutinio sunkumo traumą.

„Manau, kad laisvėje jis bus neilgai“, – sakė D. Gorino kaimynas .

Publikacijoje rašoma, kad dar 2003 m. D. Gorinas buvo nuteistas už nužudymą bei aukos išniekinimą. Tąkart jam buvo paskirta 10 metų įkalinimo bausmė griežto režimo kolonijoje.

Visgi 2010 m. D. Gorinas buvo paleistas į laisvę anksčiau laiko. Tačiau tais pačiais metais jis įvykdė kitą žiaurų nusikaltimą – nužudė žmogų ir vėliau jį suvalgė. 

REKLAMA
REKLAMA

Dar dvi žmogžudystes D. Gorinas įvykdė 2011 m. ir 2012 m. kartu su savo broliu.

Kremlius atsisako peržiūrėti malonės suteikimą kaliniams 

Kremlius trečiadienį pareiškė, kad nekeičia savo politikos, pagal kurią suteikia malonę kaliniams mainais už dalyvavimą kovose Ukrainoje, po to, kai vietos žiniasklaida pranešė, kad buvo paleistas „satanistas“ žudikas.

REKLAMA

33-ejų Nikolajus Ogolobiakas buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme už 2008-aisiais įvykdytą ritualinę keturių paauglių žmogžudystę. Antradienį vietos žiniasklaida pranešė, kad anksčiau šį mėnesį jis buvo paleistas į laisvę po kovų Ukrainoje.

„Dabar visi labai atidžiai nagrinėja malonės sąrašus“, – žurnalistams sakė Kremliaus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.

„Tačiau dar kartą kartoju, kad kalbame apie tam tikras sąlygas, susijusias su buvimu fronto linijoje“, – sakė jis ir pridūrė, kad šį tvarka nebuvo peržiūrėta.

REKLAMA
REKLAMA

Už šiurpias žmogžudystes, įvykdytas prieš 15 metų Rusijos Jaroslavlio srityje, N. Ogolobiakui ir dar šešiems kultu pasiskelbusios grupės nariams buvo skirtos ilgos laisvės atėmimo bausmės.

Kaip praneša rusų portalas „76“, bausmę kalėjime jis turėjo atlikti iki 2030 metų, tačiau praėjusių metų vasarį Rusijai pradėjus plataus masto invaziją į Ukrainą, N. Ogolobiakas buvo pašauktas į vieną iš Rusijos nusikaltėlių ir nuteistųjų batalionų „Štorm-Z“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Po sužeidimo jis yra neįgalus“, – portalui teigė jo tėvas. 

Nepriklausomos kalinių teisių grupės vadovė Olga Romanova tvirtina, kad Rusija tikriausiai yra užverbavusi apie 100 tūkst. žmonių iš kalėjimų tam, kad jie dalyvautų kovose Ukrainoje.

Pasak Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio, Maskva dabar naudoja nuteistuosius, kad pakeistų didžiąją dalį kovose prarastų karių.

„Šiuo metu Rusijos kariuomenė pagrindiniu šaltiniu papildyti mūšio lauke patirtus nuostolius padarė kalinius“, – sakė jis trečiadienį vykusioje spaudos konferencijoje, remdamasis žvalgybos duomenimis.

REKLAMA

Tokia praktika vertinama itin prieštaringai. Kiek anksčiau vietos žiniasklaida pranešė apie keletą sunkių nusikaltimų, įskaitant žmogžudystes, kuriuos buvo įvykdę iš fronto grįžę paleisti kaliniai.

Anksčiau šį mėnesį Kremlius pripažino, kad šio karo metu į frontą siunčiami kaliniai, tačiau pareiškė, kad nuteistieji gali „savo nusikaltimą išpirkti krauju mūšio lauke“.

Galėtų visus saugumiečius su putka auvalgyt
Tarptautinis nusikaltėlis ir žmogžudys Vladimiras Putinas amnestuoja kitus žmogžudžius ir kanibalus. Bendražygiai ir kolegos palaiko vaienas kitą.
Nu debilai auksciausio lygio. Tai juos naikinti reikia, cia ne zmones. Tie aborto liekanos laisvej vel ta pati darys.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų