Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Marija, Marija, panaikink vergiją, išgelbėk žmoniją nuo priešo baisaus, kuris, pasivadinęs visokiais švyturiais, kalnapiliais, stumbrais, balzamais, nealkoholiniu alumi, širdies lašais, naminuke, apsireiškė Rusijos sukeltu karu ne tik Ukrainoje, bet ir Izraelyje. Amen.
@MALDA Šitaip negražu. Prakeiksmu keiki alkoholio bendroves, o vakare "ant sveikatos" išmauki pusę butelio "Trejos devynerios". Gerk, negaila, bet neprisimesk šventuole. P.S. Gal todėl pas tokią bjaurią bobą net anūkai neužsuka?
sita kacapa kuo greiciau net slamstas snukio neuzdenge
Dauguma mobilizuotų iš Sibiro ir Tolimųjų Rytų. Ir jie nebesugrįš, arba parvažiuos vienas-kitas invalidas, o Putinas bus pažadėjęs ponui Xi paruošti patelių, nes pas kiniečius per 100 milijonų senbernių. Vis kelis procentai bus aprūpinti "darbininkėmis" lovoje ir prigamins Kinijai maišytų kinietukų. Putinas "maladec", vienu šūviu keli zuikiai: ir Xi Jinping'ui įsiteks, ir durnų ruskelių atsikratys, ir savo meilužėm "atsarginį aerodromą" parengia.
Vaikai, žmonos toli nuo karo tai ir karas ne toks baisus.
Rusija bet kokia kaina viską užkariaus. Ir jūs prieš ją nieko nesugebėsit padaryti..
@Chic O pčiam pakariauti ukrainoj slabo
140 mln gyventojų rus turi gali kariauti 100 metų
@Žinovas.... Neturi jie tiek gyventoju. Patys kiek norejo, tiek parase. Is tikruju, kazkur apie 90 000 tik turi. Ir cia ne feikas.
@Mantas ,O tu tai pats suskaičiavai?
Kam cia karas su ta Rusija, butu ukrai pasidave, negi rusu kareiviai eitu prievartauti moteru ukrainieciu...LOL
@Camel tai,kad jau prievartavo..prie vaiku akiu ir nusauna paskui.Rusai yra per amzius kaskokia atsilikusi gentis. Jiems tik kariauti,okupuoti,nuodyti,zudyti...gyventu lausva gyvenima,juk 21 amzius, ne akmens amzius. O,jie is principo nori laimeti,kaip tai Rasija pralaimes,geda..och,kad prasmegtu i pekla visa Rasija,butu sviesu ir ramu gyventi pasaulyje.
Putin išvalo Rusija nuo rusų, kinams
Ačiū Dievui ir Zelenskiui - artėja Putino mirties diena!!!
@RasPutino mirtis Pasvajoti ir kartais galima hihi
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų