Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
dar iš oficialių šaltinių
dar iš oficialių šaltinių
„[...] 30-year-olds whose last measles-containing vaccine was at age 10 have between a 10% to 20% chance of no longer having immunity to measles. If one does the math and averages this all out, [...] immunity to measles that can be achieved through vaccination is about 65% in the entire population—far, far below the level we are told needs to occur to achieve effective herd immunity.“

Tam, kad būtų pasiektas bendruomeninis imunitetas reikia, kad marmaliuoti būtų ne mažiau kaip 95 %.

Kitaip tariant, atsižvelgiant į tyrimus, pasiekti bendruomeninį imunitetą naudojant injekcijas yra neįmanoma. To negalima pasakyti apie natūraliai tymais persergančias visuomenes, nes persirgus natūraliai imunitetas susiformuoja visam gyvenimui. - jei perserga visi, tai ... . Tačiau, persirgti natūraliai trukdo marmaliacija.

Taigi, darykite savo išvadas ko siekimas su marmaliacija. Darydami išvadas nepamirškite shingles, injekcijose esamų sunkiųjų metalų, svetimos biologinės medžiagos, kitų medžiagų, kurios sukelia nevaisingumą, ir t. t., ir t. t. .
„Antibodies do not equal immunity“.
„… even though the levels of antibodies went down, the death rate of children following measles infection was four times lower than the death rate for children who didn’t have a case of measles.“

"Žurnalistiniai" guzai, paaiškinkite, kodėl vaikų persirgusių tymais mirtingumas yra keturis kartus mažesnis negu tų, kurie tymais nesirgo?
dėkoju TV3 komandai už šį straipsnį, tai yra, galimybę pasidalinti informacija apie [skiepų]-injekcijų žalą.
Measles Vaccination and Autism: The Inexcusable Suppression of a Long-Documented Link

Parental reports linking autism spectrum disorder (ASD) to measles-mumps-rubella (MMR) vaccination have long given rise to the aggressive and unnuanced media mantra that the MMR “does not cause autism.” The reality is that biological evidence on the ground has—from the beginning—told a very different story.
„Outbreaks of measles can occur in secondary schools, even when more than 99 percent of the students have been vaccinated and more than 95 percent are immune.“

Dar kartą: „Outbreaks of measles can occur in secondary schools, even when more than 99 percent of the students have been vaccinated [...]“.

Taigi, kokia prasmė nuodytis? Kad gauti sunkiuosius metalus, svetimo žmogaus genetinę medžiagą? - ne būtinai tos pačios lyties, kas galimai yra moteriškėjančių vyrų, ir vyriškėjančių moterų priežastis. Gal nuodytis tam, kad sirgti alergijomis, neurologinėmis ligomis, ir kitomis, kurias sukelia injekcijos?

IEŠKOKITE KVAILIŲ KITUR. Mes (ar ir visi uždėję LIKE ant šio komentaro) skaityti mokame.
video: „"Sad Little Man" by Five Times August (Official Music Video)“ - Susimąstykite INJEKCIJŲ genocido kolaborantai.
kaip ir iš kur atsirado: SHINGLES. Ar tik ne dėl to, kad injekcijų pagalba tymai suagresyvėjo? Aa...?
tokiais teiginiais? Melagiai!

Tam, kad teigti, kad [skiepai]-injekcijos išgelbėjo tam tikrą skaičių gyventojų reikalingi tyrimai, tačiau paradoksas tame, kas juos atlikti yra neįmanoma, nes du skirtingi tyrimai turi būti atlikti su tais pačiais individais. Tai yra: placebo, kai nenuodija injekcijomis ir kai suleidžia nuodus.

Toliau. Faktas yra toks, kad tie, kas gavo injekcijas, dalis, patyrė žalą, buvo net ir mirčių. - kiek jų? Iš viešai prieinamos informacijos, galima daryti išvadą, kad patyrusių injekcijų žalą yra milijonai.
Tie, kas negavo injekcijų, jų žalos nepatyrė. Kas liečia, pvz., tymus, vėlgi iš viešai prieinamos informacijos, šios ligos atveju nustatoma mažai, dažnai lengvų formų, buvo net kuriami filmai, kuriuose minima liga buvo pateikiama humoristiškai dėl savo lengvumo. Taip pat, daugėja informacijos apie naudą, kurią organizmui duoda natūralus persirgimas tymai, įskaitant prevenciją nuo kai kurių vėžinių susirgimų.

Taigi, TV3 "žurnalistai", "PSO" šunes, skleiskite savo melagienas kvailiams. Mūsų neapgausite.
@kaip drįstate mėtytis Jau vėl suaktyvėjo antivakseriai.Niekaip nurimti negalite.
20 metų ilgas laiko tarpas
20 metų ilgas laiko tarpas
@Vita ; ką reiškia ,suaktyvėjo'? Yra straipsnis, kas nori, tas ir komentuoja. Nebūtų straipsnio - nekomentuotų.
Taigi, suaktyvėjo [skiepų] propaguotojai, ne ex-vakcistai.
P.s: anti-vakserių nėra. Gal po kelių metų, gal kokių 20-ies ir atsiras anti-antivakseriai. Nes dabar auga tik pirmieji mažyliai, po COVID PLANDEMIJOS, kurių tėvai neapnuodijo. Jei atitinkamai ir apšvies, tai va jie ir bus anti-vakseriai.
kur statistiniai faktai? PATEIKITE.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų