Vokietijos prokurorai svarsto galimybę pradėti tyrimą dėl Prancūzijos futbolo žvaigždei Franckui Ribery reiškiamų įtarimų, kad šis Miunchene turėjo lytinių santykių su nepilnamete prostitute.

F. Ribery niekada neneigė, kad mokėjo už seksą Zahiai Dehar, kuriai dabar yra 18 metų. Tačiau futbolininko advokatas teigia, kad, mokėdamas už sekso paslaugas, futbolininkas nežinojo, kad Z. Dehar yra nepilnametė. Tą patį teigia ir pati prostitutė.

Tačiau Miuncheno prokuratūros atstovė Barbara Stockinger teigia, kad yra svarstoma galimybė pradėti bylą F. Ribery.

Z. Dehar teigė, kad F. Ribery iš Paryžiaus ją pasikvietė į Miuncheną ir jie lytiškai santykiavo viename iš Miuncheno viešbučių futbolininko 26 gimtadienio metu, 2009 metų balandį. F. Ribery prisipažino apmokėjęs Z. Dehar skrydį ir gyvenimą viešbutyje.

27 metų futbolininkas antradienį net septynias valandas buvo apklausinėjamas Prayžiaus tyrėjų. Dėl futbolininko veiksmų pradėtas oficialus tyrimas. Kartu su juo į sekso su nepilnamete skandalą įsipainiojo ir kita prancūzų futbolo žvaigždė – 22 metų Karimas Benzema.

B. Stockinger teigia, kad Vokietijos prokurorai lauks, kuo baigsis Prancūzijos kolegų pradėtas tyrimas ir tik tuomet imsis veiksmų, kad F. Ribery nebūtų baudžiamas dukart už tą patį nusikaltimą.

REKLAMA

Kaip ir Prancūzijoje Vokietijoje amžius, nuo kurio galimi savanoriški lytiniai santykiai yra 15 metų, tačiau prostitucijos atveju įteisinta, kad lytiniai santykiai yra galimi tik nuo 18 metų.

Prancūzijoje už santykius su nepilnamete prostitute F. Ribery gresia laisvės atėmimas iki trijų metų, tuo tarpu Vokietijoje už tą patį nusikaltimą jis galėtų gauti penkis metus kalėjimo.


Rašyti komentarą...
a
atneve
2010-07-23 12:42:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
už malonumus reikia mokėti;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų