23

 

Kolorado valstijoje trečiadienio pavakarę į prekybos centrą „Walmart“ Denverio priemiestyje atsainiai įėjo vyras , kuris iškart pradėjo šaudyti iš pistoleto, nušovė tris žmones, o tada paspruko automobiliu, pranešė valstijos pareigūnai.

 

Atrodo, kad buvo šaudoma į atsitiktinius žmones, nėra požymių, kad tai būtų teroro aktas, sakė Torntono policijos atstovas Victoras Avila (Viktoras Avila).

„Tai labai bjaurus aktas, – sakė V. Avila. – Tiksliai nežinome, koks buvo to žmogaus motyvas, bet tai tikrai buvo siaubingas aktas.“

„Patvirtinta, kad mirė du suaugę vyrai“, o viena sužeista moteris buvo išvežta į ligoninę, sakoma Torntono policijos departamento „Twitter“ žinutėje, paskelbtoje praėjus maždaug dviem valandoms po pirmojo pranešimo apie incidentą.

Vėliau buvo pranešta, kad į ligoninę išvežta moteris irgi mirė.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Per šaudymą prekybos centre žuvo trys žmonės

Pirminiu pranešimu policija perspėjo, kad „pašauta daug žmonių. Prašome laikytis atokiai nuo tos vietos.“

Pareigūnai jokios kitos informacijos apie aukas kol kas nepaskelbė.

Policijos tyrimui padeda Alkoholio, tabako, šaunamųjų ginklų ir sprogmenų biuro specialieji agentai. Pareigūnai tikrina apsaugos vaizdo kamerų įrašus ir apklausia liudininkus.

Pasak V. Avilos, policija dar nežino, kiek šūvių buvo paleista.

„Walmart“ atstovas Raganas Dickensas (Raganas Dikensas) sakė, kad kompanija dirba su tyrėjais, ir plačiau komentuoti atsisakė.

Praeitą mėnesį vienas šaulys Las Vegase nušovė 58 žmones. Šios šaudynės buvo didžiausios per Jungtinių Valstijų istoriją.

Kaip rodo spalį paskelbta studija, Jungtinėse Valstijose per incidentus, susijusius su šaunamaisiais ginklais, kasmet žūva daugiau kaip 33 tūkst. žmonių.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų