Prabilo Deitono šaudynių liudininkai: to neįmanoma apibūdinti jokiais žodžiais Dar papildyta

Neperšaunamą liemenę dėvėjusiam ir papildomų dėtuvių turėjusiam užpuolikui sekmadienį pradėjus šaudyti Ohajo mieste, garsėjančiame energingu naktiniu gyvenimu, žuvo devyni ir buvo sužeista dar dešimtys žmonių, pranešė vietos valdžia, praėjus mažiau nei parai nuo kitų šaudynių Jungtinėse Valstijose.

8

Po sekmadienio šaudynių Deitone buvo hospitalizuoti mažiausiai 26 sužeisti žmonės, informavo vietos policija. Kokia jų būklė, nenurodoma.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kruvinasis savaitgalis Amerikoje – Ohajuje dar vienos šaudynės

Į Deitono Oregono rajone 1 val. 22 min. vietos (8 val. 22 min. Lietuvos) laiku prasidėjusias šaudynes mažiau nei per minutę sureagavo mieste patruliavusi policija, spaudos konferencijoje sakė merė Nan Whaley.

Anot jos, jei pareigūnai nebūtų buvę taip greitai sureagavę, „šiandien Oregono rajone būtų žuvę šimtai žmonių“.

Pulkininkas leitenantas Mattas Carperis apibūdino istorinį Oregono rajoną kaip „saugią miesto centro dalį“, kur įsikūrusios daug pasilinksminimo įstaigų, tokių kaip barai, restoranai ir teatrai.

Užpuoliką, kurio pavardės pareigūnai kol kas neskelbia, nukovė policininkai. Pasak N. Whaley, jis buvo ginkluotas 5,6 mm kalibro šautuvu ir turėjo papildomų dėtuvių. Policijos duomenimis, užpuolikas, kurio motyvas dar taip pat nenustatytas, veikė vienas.

Kaip pasakojo netoli baro „Newcom's Tavern“ buvusi šaudynių liudininkė 23 metų Nikita Papillon, pradėjus aidėti šūviams ji pastebėjo vieną merginą, su kuria anksčiau kalbėjosi, gulinčią prie baro „Ned Peppers“.

N. Papillon ankstesnį vakarą pati lankėsi „Ned Peppers“ ir apibūdino jį kaip vietą, „kur netenka nerimauti, kad kažkas gali čia šaudyti“.

„Mano amžiaus žmonės negali nė pagalvoti, kad gali nutikti kažkas panašaus, – sakė ji. – O kai tai įvyksta, to neįmanoma apibūdinti jokiais žodžiais“.

28 metų Tianycia Leonard buvo išėjusi parūkyti prie „Newcom's Tavern“, kai išgirdo „garsius pokšėjimus“ ir iš pradžių pagalvojo, kad žmonės daužė šiukšliadėžę.

REKLAMA

„Buvo daug triukšmo, bet paskui galima buvo atskirti šūvius, kurių buvo girdėti daug“, – pasakojo liudininkė.

Ohajo gubernatorius Mike'as DeWine'as šplatino pareiškimą, kuriuo informavo liepęs nuleisti vėliavas iki pusės stiebo ir pasiūlęs pagalbą Deitono merei.


Rašyti komentarą...
V
Vasia
2019-08-04 11:51:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Amerikoje tegul pardavinėja tankus bus dar "ramiau"
Atsakyti
-8

E
Emigrantas
2019-08-04 12:03:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai, kad neuždirbame, o tai privytume ir dar pralenktume tą ameriką. Dabar tik kirviai ir peiliai populiariausiai laikosi.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų