Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Mastymas labai trumparegiskas. Rusijos rankose ir kiti lobynai. Bus idomu pasiziureti, kaip jusu ekonomikos tvarkysis be prekybos su Rusija ateityje.
Vokietijos ekonomika stagnuoja ne del rusu kaltes, bet del tokiu idiotu kaip lenkai. "Sajungininkemis" pavadinti neapsivercia liezuvis.
Lenkija sprogsta is pavydo
Lenkija sprogsta is pavydo
Rusija siandien turtingiausia salis Europoje.
@Lenkija sprogsta is pavydo matem..kai ede lietuviskas desras (nu tikras ne tas kur klyne) nors ir tu nebrokyjo ..labai idomu ar tu ten..jei ten nekniks proto plezzzzzzzzzzzzzzLOL
be jų kišimosi ir to karo nebūtų
@lenkų nuokrušos Ruskių nuokruša tu
@Dusk dvėsk,kacapų nuokruša
@Dusk eik nahui nuopisa tvarto
@lenkų nuokrušos sude.............kaip tavo askarides ?
Aš vengriškų prekių atsisakiau prilygindamas jas rusiškoms. Vakar pirkausi padangas automobiliui, tai norėjau pirkti Hankook padangas, bet pasiaiškinęs, kad jos gaminamos Vengrijoje, vien dėl to nusipirkau Nexen padangas, kurios gaminamos Čekijoje. Rekomenduoju ir kitiems taip daryti - nebepirkti vengriškų prekių.
Orbanas malačius geras savo šalies vadovas
@už Orbana Orbanas putino organo čiulpikas
Tegul toliau sponsoriuoja ukrainos neonacius.
@Durni Lenkai tegu toliau sponsuriuoja rusų fašistus,kol paskes jų naftoj.
@Durni Lenkai Kacapų nacių išpera
@Dusk maskolių nuokruša

Skaitomiausios naujienos




Į viršų