Po M.Markle romano skandalo – naujos detalės iš rūmų

Vindzoro pilyje geriausi D. Britanijos šefai jau ruošia patiekalus karališkosioms vestuvėms. Atskleista, kad princas Harris ir jo mylimoji su šefais derino kiekvieną meniu detalę. Žinoma, ir kokiu tortu jie vaišins savo svečius.

Vindzoro pilies virtuvės šefas Markas Flanaganas jau dalija nurodymus savo virėjų komandai. Iš viso net 30 jų pradėjo gaminti išskirtinius patiekalus princo Harrio ir jo mylimosios Meghan Markle vestuvių svečiams. Nors daug meniu detalių ir neatskleidžiama, žinoma, kad įsimylėjėliai pageidavo, jog visą meniu sudarytų patiekalai iš vietinės produkcijos. Be to, pavyko išsiaiškinti ir tai, kokiu tortu bus vaišinami svečiai. Princas Harris ir Meghan Markle nutarė, kad skaniausias jiems – citrininis tortas su šeivamedžių žiedais.

„Visi meniu sprendimai – karališkosios poros. Mes jiems tik patardavome. Jie išragavo kiekvieną patiekalą ir mums su jais teko derinti kiekvieną detalę“, - tvirtina karališkasis šefas Markas Flanaganas.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Ralph & Russo“ suknelės

Garsioji pora žiedus sumainys jau šeštadienį. Vestuves stebės dešimtys milijonų jų gerbėjų. Iškilmes nušvies mažiausiai 5000-iai akredituotų žurnalistų, daugiau nei pusantro šimto fotografų ir net 79-i tarptautiniai televizijos kanalai. Tiesa, paskutinės apklausos rodo, kad patys britai į šias vestuves žiūri kiek skeptiškai – daugiau nei pusė jų nė neketina vestuvių stebėti per televiziją.

„Aš net nežinau, kada vestuvės. Sakėte, šeštadienį? Aš tądien tiesiog dirbsiu“, - sako Londono gyventojas Benas.

„Tai, kad Harris veda Meghan, reiškia, kad dabar bet kas gali tapti princese“, - skeptiško nusistatymo neslepia Londono gyventoja Samantha.

„Man kelia įtarimą visi pinigai, kurie bus išleisti vestuvėms, ypač jei tai mokesčių mokėtojų pinigai“, - sako londonietė Dot.

Vis dėlto skelbiama, kad didžiąją dalį vestuvinių išlaidų padengs princo Harrio tėtis princas Čarlzas ir jo močiutė karalienė Elžbieta II-oji. Beje, įdomu, ar princo Harrio ir Meghan Markle vestuvės žiūrimumu pralenks princo Williamo ir Kate vestuves, kurias visame pasaulyje stebėjo net du milijardai žmonių.

REKLAMA

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karališkosios C.Middleton ir princo WIlliamo vestuvės

Dabar kiekviena detalė apie vestuves yra ypač stebima, kadangi pastarosiomis dienomis paskelbta informacija apie tai, kad būdama 22 metų amžiaus ji susitikinėjo su pornofilmų žvaigžde Simonu Rexu. Tokios žinios konservatyviems Jungtinės Karalystės karališkiesiems rūmams tapo labai nemalonia staigmena prieš pat vestuves.


Rašyti komentarą...
A
Amdrius
2018-05-14 21:06:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sita nukarsusi bezdzione isdraskytu bezdalu - PRINCESE? Kur ritasi pasaulis...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų