Pietų Korėjos prezidentė atleido savo atstovą dėl „nemalonaus“ poelgio

Pietų Korėjos prezidentė Park Geun-Hye (Pak Kunhė) atleido vieną savo atstovą dėl neįvardyto "nemalonaus" poelgio šią savaitę per jos vizitą Jungtinėse Valstijose, penktadienį pranešė naujienų agentūra "Yonhap".

Aukštas prezidentės atstovas spaudai Lee Nam-Ki (Li Namki) paskelbė, kad atstovas Yoon Chang-Jungas (Jun Čangčungas) buvo atleistas iš pareigų, nes "asmeniškai dalyvavo nemaloniame incidente", kuris buvo apibūdintas kaip "netinkamas veiksmas su aukšto rango pareigūne", dėl kurio "nukentėjo nacionalinis orumas".

Lee Nam-Ki išsamiau nekomentavo, tačiau sakė Pietų Korėjos ambasada Vašingtone tiria tą incidentą ir kad tyrimo išvados bus paviešintos.

Tuo tarpu "Yonhap" citavo Vašingtono policijai pateiktą skundą, kuriame sakoma, kad Yoon Chang-Jungas grybštelėjo už sėdmenų vienai iš Korėjos kilusiai JAV stažuotojai tą patį vakarą, kai Park Geun-Hye susitiko su JAV prezidentu Baracku Obama (Baraku Obama).

Yoon Chang-Jungas grįžo į Seulą iš Vašingtono trečiadienį, nelydėdamas Park Geun-Hye per jos viešnagę Los Andžele, kur prezidentė užsuko prieš grįždama iš Jungtinių Valstijų. Šis žingsnis išprovokavo spėliones, kodėl jis nutraukė kelionę anksčiau nei planuota, nurodė "Yonhap".

Prieš pradėdamas dirbti Park Geun-Hye komandoje praeitais metais, Yoon Chang-Jungas buvo konservatyvių pažiūrų apžvalgininkas. Jis tapo prezidentės atstovu, kai ji pradėjo kadenciją šių metų vasarį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų