Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kokiems reikia būti menkystoms, kad džiūgauti komentaruose,kad pašovė žmogų,linkėti jam mirties,kuris turi kitą nuomonę apie Ukrainos karą ir ES vertybes. Visiškas kažkokių pacukų komentatorių nužmogėjimas!
Klišas kaip švabo kalė, iš keturių tik vieną pataikė
Orbanai, žiūrėk dažniau per petį.
@Che ha o jus svetimus tipo..klounai!
tokie išpuoliai yra pirmieji karo pranašai
Slovakijos žiniasklaida praneša: žudikas suimtas - tai 71 metų Juraj Cintula, apsauginis, prisistatantis rašytoju. Jis aktyvus partijos Progresyvi Slovakija rėmėjas. Partija Progresyvi Slovakija yra maždaug Laisvės+TS-KD atitikmuo Slovakijoje, pasisakanti už "demokratines" vertybes - ES įsitraukimą į karą Ukrainoje, žolės legalizavimą, lgbt ir t.t. Progresyvios Slovakijos atstovas Ivanas Korčiokas (torčiokas?) maždaug prieš mėnesį pralaimėjo Slovakijos Prezidento rinkimuose premjero Roberto Fico remiamam kandidatui Peteriui Pellegrini. Lietuviškuose komentaruose kaip ant delno europrogresyviųjų "demokratiškų" tolerastų torčiokų vertybės - žudyti dėl kitokios nuomonės.
@realybė kacape tokia, kad prisikaitei "Izvestijų" ir "Komsomolskajų pravdų". Skleidi xujlo propagandą. Nebuvo jis apsauginis ir nepriklausė jokiai partijai. Suprantu kad po tavo lova apsigyveno Liandzbergis su Šimonyte bet tavo pasakomis niekas nepatikės. Neužmiršk užsidėti like arba heart.
Mūsų vadovai nieko reikšmingo nenuveikė
Mūsų vadovai nieko reikšmingo nenuveikė
Mūsų vadovai nieko reikšmingo nenuveikė - todėl gali jaustis saugūs.
Šovė 71 metų rašytojas Jurajus Cintula, partijos Pažangi Slovakija rėmėjas.
Negaila prorusiško sobakos, turėtų suprasti, už ką jam taip. Galėtų ir mūsų krašte toks drąsus pensininkas atsirasti ir pašerti šratais PADLĄ šimonko ar broilerį.
@. jei bus nekontroliuojama,tada -jau karas neišvengiamas
O jei Lietuvoje kas nors taip tautos nekenciama anuka uzlenktu irgi tvarto bydlos tada dziugautumete?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų