Anot analitikų bendrovės „Maplecroft“, Somalyje teroristinių išpuolių rizika – didžiausia, nedaug atsilieka Pakistanas, Irakas, Afganistanas ir Pietų Sudanas.

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi konsultacijų firma „Maplecroft“ paskelbė naujausią terorizmo rizikos indeksą. Ataskaitoje teigiama, kad rizika auga Jemene, Irane, Ugandoje, Libijoje, Egipte ir Nigerijoje.

Keturios pagal riziką pirmose vietose esančios šalys nepasikeitė nuo praėjusių metų ataskaitos, bet penktąją vietą užėmė tik praėjusį mėnesį nepriklausomybę paskelbęs Pietų Sudanas.

„Maplecroft“ 198 šalis vertina pagal teroristų išpuolių skaičių, dažnumą ir intensyvumą bei masinės žūties tikimybę. Tyrimas remiasi istoriniais duomenimis, bet tai ateities rizikos prognozė.

Bendrovė teigia, kad 20–yje šalių rizika yra aukščiausio laipsnio. Jemenas yra 6–oje vietoje, palestiniečių teritorijos – 7, Kongo Demokratinė Respublika – 8, Centrinės Afrikos Respublika – 9, Kolumbija – 10, Alžyras – 11, Tailandas – 12, Filipinai – 13, Rusija – 14, Sudanas – 15. Dvidešimtuką užbaigia Izraelis.


Rašyti komentarą...
p
politikas
2011-08-08 17:34:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
kuo toliau tuo baisiau su situo pasauliu. sunaikinsim vienas kita
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų