Pabėgėlio siautėjimo Vokietijoje detalės: ant bėgių stūmė žmones, žuvo mažametis

Žiaurus išpuolis Vokietijoje. Frankfurto traukinių stotyje vyras prieš atvažiuojantį traukinį ant bėgių nustūmė mažametį vaiką ir jo motiną. 8-erių berniukas neišgyveno. Skelbiama, kad užpuolikas ant bėgių bandė nustumti ir daugiau žmonių, tačiau buvo sulaikytas.

Incidentas įvyko Frankfurte rytą, kai stotyje stoviniuoja tūkstančiai keleivių. 40-ties metų vyras, manoma, kilęs iš Eritrėjos, pirmiausia ant bėgių nustūmė aštuonerių metų berniuką, paskui prieš atvažiuojantį traukinį sviedė ir vaiko mamą. Moteris spėjo nusiridenti į saugų tarpą tarp dviejų stoties platformų, tačiau vaikas po greitojo traukinio ratais žuvo akimirksniu. Šokiruota mama išgabenta į ligoninę.

Išpuolį matę praeiviai neliko abejingi ir nedelsiant puolė gaudyti iš žmogžudystės vietos sprukti nusprendusį užpuoliką. Jis dar stotyje buvo sulaikytas. Skelbiama, kad prieš atlekiantį traukinį jis bandė nustumti ir trečią žmogų, bet moteris sugebėjo apsiginti. Policija dabar bando nustatyti išpuolio motyvus. Panašu, kad žudikas savo aukų nepažinojo. Kol įvykio vietoje dirba gausybė policijos pareigūnų, didžioji judriausios Vokietijos stoties dalis uždaryta.  

 


Rašyti komentarą...
x
xxL
2019-07-29 22:03:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vokieciu tauta Merkel eilini karta dekinga uz svetimu pakvietima "visus priimsime". Bedante sena Europa su dieduku junkersu ir mociute merkel bei pizonu makronu.
Atsakyti
-1

V
Va
2019-07-29 21:58:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klaidos antraštėje.Pabėgėlio siautėjimo...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų