Nutekintas garso įrašas, kuriame girdisi paskutiniai piloto žodžiai

Ketvirtadienį pranešama, kad pagaliau pasirodė pirmieji Kolumbijos aviakatastrofos garso įrašai, kuriuose girdima, kaip pilotas Miguelis Alejandro Quiroga Murakami beviltiškai bando informuoti apie gresiančią tragediją, rašoma „Daily Mail“.

Žuvusiųjų skaičius per lėktuvo, skraidinusio Brazilijos futbolo komandą, katastrofą antradienį Kolumbijoje išaugo iki 76, o ją išgyveno tik penki žmonės, pranešė pareigūnai.

Piloto Murakamio pokalbį girdėjo kitas pilotas Juanas Sebastianas Upegui. Vyras radijo bangomis galėjo girdėti paskutinius kolegos žodžius.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paviešino pirmąsias nuotraukas po lėktuvo katastrofos

Siaubo kupinas balsas, anot piloto, greitai bėrė žodžius, kuriuose aiškiai ir garsiai buvo sakoma apie „pasibaigusį kurą“. Vėliau pilotas kalba apie „bendrą elektroninę nesėkmę“ ir galiausiai rėkdamas prašo pagalbos: „Padėk mums, mes ketiname leistis“.

„GPS neveikia, aš nežinau, kas vyksta“, - taip pat rėkė pilotas Miguelis.

„Netekau radaro ryšio. Padėk mums! Padėkite mums pakeisti kryptį! Mes 3 kilometrų aukštyje!“ - rėkė pilotas.

Šie paskutiniai jo žodžiai įrodo dar prieš kelias dienas iškeltą pirminę katastrofos versiją apie pasibaigusį kurą. Taip pat paaiškina, kodėl lėktuvas nesprogo.

Oro linijų LAMIA užsakomojo skrydžio lėktuvas sudužo vėlų pirmadienį kalnuotoje vietovėje šalia Medeljino miesto. 

Orlaivis skrisdamas iš Bolivijos į Medeljiną sudužo Sero Gordo vietovėje, esančioje apie 50 km nuo antro pagal dydį Kolumbijos miesto.

Mero teigimu, į įvykio vietą išskubėjo greitosios pagalbos automobiliai bei gelbėtojai. Trumpųjų skrydžių lėktuvo „British Aerospace 146“ katastrofos priežastys kol kas neaiškios, bet pastarosiomis valandomis Kolumbijoje siautėjo liūtys ir perkūnija.

Anksčiau pirmadienį komandos feisbuko puslapyje buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame rodoma, kaip komanda ruošėsi skrydžiui San Paulo Gvaruljoso tarptautiniame oro uoste.

Komanda iš nedidelio Šapeko miesto pateko į Brazilijos pirmąjį divizioną 2014 metais, pirmą kartą nuo praėjusio amžiaus aštuntojo dešimtmečio, ir pateko į Pietų Amerikos futbolo supertaurės finalą praėjusią savaitę, kai įveikė legendinę Argentinos San Lorenso komandą.

REKLAMA

Jo teigimu, į įvykio vietą atvyko pareigūnai, o ligoninės ir sveikatos centrai ruošiasi priimti sužeistuosius.

Medeljino oro uostas savo „Twitter“ paskyroje rašė, kad sudužimo vieta dėl nepalankių orų gali būti pasiekiama tik keliais.

Kolumbijos civilinės aeronautikos agentūra nurodė, kad, reaguodama į nelaimę, į oro uostą išsiuntė savo komandą.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų