Rašyti komentarą...
Jawoll.
Nu ir prativna sios babusios morda.
Didžiulis pliusas Izraeliui
Didžiulis pliusas Izraeliui
Kad karo metu vyriausiasis karinių pajėgų vadas yra ne prezidentas, ne premjeras , o karo generolas. Jei Ukrainoje vyriausiųjų karinių pajėgų vadu būtų ne politikas Zelenskis, o kariškis Zaluznas būtume matę visai kitą karo eigą. Ar Lietuvoje karo metu įsivaizduojate Nausėda vadu ?
@Didžiulis pliusas Izraeliui Taip matau Nuosėda ant kalvos sėdintį ant širmo kuino ir žiūrintį į veidrodį savo delne. Kitoje rankoje kalavijas. Gražu
@Ferdinandas
ir dar galvoja kam cia pilietybe suteikus, o is ko atemus :D ar koki apdovanojima, etikmat!
Jau išlaisvino - „Arbeit macht frei“ . Gaila kad tiek daug nelaisvėje jų liko.

kad islaisvinti du skrabalus zydpalaikius, reikejo nuzudyti, apie 100 palestinieciu ir nieko, normaliai pasaulis reguja, pagrumjo niu, niu, niu, nu tai Nyderlandai truputi prabudo, matyt jau geda, nebeduos lektuvu, o jankiams ir ju vasalams, viskas ok.....
@egis Tegul tie arabai galvoja - ar verta užpulti, grobti ir laikyti du žydus, jei už tai reikės pakloti 160 saviškių.
@egis Tu geriau papasakok, kiek rusai nužudė nekaltų žmonių ne tik Ukrainoj, bet ir per du paskutinius Didžiuosius karus ir bolševikų suorganizuotas skerdynes pačioj Rusijoj. Žydų- palestiniečių karuose žuvo kiek, dvidešimt- dvidešimt penki tūkstančiai žmonių abejose pusėse, o vien tik Lenino-Stalino epochoj rusai nužudė per 100 (šimtą) milijonų! Ir ruskis dar piktinasi žydais. Jūs, rusai, esate civilizacijos gangrena, teroro įsikūnijimas ir jo generatorius.
@AA suski, ne milijonų o MILIJARDŲ. gražiau skambės, išako paslėpsni. Pyd ras te, jei lenino laikais rusai (o gali irodyt, skatynos šūde kad rusai)būt padėję 100 limonų jievrožopiečių, tai būt jievropoj dykuma. Išakėli nedapistas, WW II perpus mažiau aukų . O žudančių buvo keliskart daugiau. O kad leninas buvo rusas, kad stalinas - tai tu tik vienas žinai. Tu jau net ne kalės ir išako palikuonis. Tu tikras arionas. slykščiausias lietuvoje gyvenantis padaras. Mažas, šūdo formos ir spalvos.
@AA arione, lenino laikais ką Rusijoj veikė putna, uborevičius? Grynaveisliai lietuviai. Taigi vadovavo žudynėms rusų ir baltarusių, sukilusių prieš komunistus. Naudojo karines dujas, įkaitų šaudymą. Jei žuvo 230 000 kareivių tiek kiek jie nužudė prie ginklo nepratusių valstiečių? O naudojo ir kaines dujas, įkaitų šaudymą. Garantuotai lietuvių mintis - svetimus gi žudė.
@dar mečka Pamiršai Sniečkų, Gedvilą, o kar Paleckis Salomėja Neris ir visa kita krūva "Stalino saulės vežėjų"? Ar grupelės išgamų-kolaborantų jau visos tautos simbolis? O save prie kurių priskirsi, prie paleckinių ar karbauskinių?
O gal tik nuolatinis gazos vaikų bombardavimas ?
@Šolom O kaip tamsta atrinktum, kurie ten - vaikai?
@Šolom atsakingi jų tėvai, tėvams buvo pranešta dar prieš puolimą evakuotis .
Karinis spaudimas - tai miestų griovimas ir žudymas, žudymas... manau jau galimai artinasi prie sąvokos - genocidas.
@Mamukas -jie jau seniai vykdo palestiniečių genocidą,kaip priedangą nuolat vykdo propagandą apie holokaustą....
Zydai Molodec visad buvo.Nuostabi tauta.
@Mohameb -tokie 'nuostabūs" kad juos nuolat iš visu ruRIJO
@apsišaukėliui mohamedui Užtai nuostabius arabus visoj Europoj myli.
blondė šalia beniuko-ukrųŽydė,jo boba,abu už korupciją dabar teisiami

Skaitomiausios naujienos
Į viršų