Nėščia mokytoja sulaikyta galimai dėl sekso su mokiniu

Dėl netinkamų santykių su gerokai už save jaunesniu mokiniu JAV sulaikyta mokytoja, kuri šiuo metu yra nėščia, tačiau tyrimą pradėjusi policija ragina visuomenę nespekuliuoti gandais dėl to, kas yra vaiko tėvas.

Praėjusį ketvirtadienį Floridos policijoje atsidūrė vienoje iš Majamio mokyklų dirbusi Heiry Calvi (41 m.), kuri įtariama seksui išnaudojusi savo 15-metį mokinį.

Moteris po apklausos pateko į areštinę ir šeštadienį į laisvę paleista už užstatą, jai pareikšti kaltinimai dėl nepadoraus ir gašlaus fizinio kontakto, vaiko nepriežiūros ir vaiko įtraukimo į nusikaltimą.

Tyrimas dėl šių moters veiksmų pradėtas šių metų kovą, kai kiti mokiniai apie tai pranešė mokyklos personalui. Nuo to laiko policija ėmė rinkti duomenis apie galimą neteisėtą veiklą, tarp jų atsidūrė vaizdo įrašas, kuriame Heiry Calvi užfiksuota kartu su berniuku žiūrinti pornografinius įrašus, surinkti jų susirašinėjimai.

Pas berniuką rasta nepadoraus turinio nuotraukų ir mokytojos kreditinė kortelė.

Vietos policijos atstovas sakė, kad mokytojai nepareikšti kaltinimai seksualiniu prievartavimu, tačiau priminė, kad Floridos įstatymai draudžia nepilnamečiams turėti lytinių santykių su suaugusiaisiais.

Policijos atstovas spaudai Ray’us Valdesas televizijai NBC patvirtino informaciją, kad sulaikymo metu Heiry Calvi buvo 8 mėnesį nėščia, tačiau atsisakė „spekuliuoti, kieno vaikas yra“.

Mokyklos vadovybė žada nutraukti sutartį su mokytoja dėl netinkamo jos elgesio ir pedagogų etikos pažeidimų.

Šaltinis: www.anglija.today


Rašyti komentarą...
T
Tomas
2021-10-15 10:43:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš už.
O vardas Hairy.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų