Naujausios žinios apie karališkąją šeimą pasaulį veda iš proto

Nuo to laiko, kai rugsėjį karališkieji Kensingtono rūmai pranešė apie Kembridžo kunigaikštienės nėštumą, viešumoje ji pasirodė vos du kartus. Tačiau šis šokis su meškinu Londone, regis, įrodo, kad stiprus rytinis pykinimas bei svaigulys jau praeina ir Kate jaučiasi geriau. Dabar paaiškėjo, kad karališkosios poros šeimyną naujagimis papildys balandį.

O šis mėnuo britų monarchams ir taip jau yra ypatingas.

Tiesa, tiksli gimimo data nežinoma, tačiau gali nutikti taip, kad kūdikis taps geriausia jųdviejų vestuvių, kurios vyko balandžio 29-ąją, septintųjų metinių dovana. Be to, tai įrodo, kad oficialaus vizito į Lenkiją metu Kate jau laukėsi.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atksleidė, kodėl karališkoji šeima jokiu būdu nedalina autografų

Tuomet akyliems žurnalistams pro akis neprasprūdo, kad Kate per priėmimą vengė alkoholio – tik laikė vyno taurę rankoje, bet iš jos negurkšnojo. Balandį gimsiantis karališkasis kūdikis bus penktas eilėje į sostą ir net šeštas karalienės Elžbietos II-osios proanūkis. Jei gimtų balandžio 21-ąją, tai būtų dviguba šventė, mat tądien savo 92-ąjį gimtadienį švęs ir karalienė.

Bet kokiu atveju naujasis broliukas ar sesutė bus puiki kompanija dvejų metukų Charlottei ir ketverių George'ui.

Naujiena apie balandį pasaulį išvysiantį kūdikį jau pamažu užkuria laukimo bumą.

Karališkosios šeimos gerbėjai jau pamažu traukia į lažybų punktus spėti kūdikio lyties ir vardo, o fotografai medžioja kiekvieną galimybę užfiksuoti apvalėjantį Kate pilvuką. Puikią progą tai padaryti jie turės sausio pradžioje, kai princas Williamas ir Kate turėtų vykti vizito į Švediją ir Norvegiją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų