Naujausias realybės šou: moterys gimdys miškuose be medikų priežiūros

JAV kabelinė televizija „Lifetime“ pradeda rodyti naują televizijos šou „Born in the Wild“ (angl. gimę gamtoje), kurių herojės gimdys laukinėmis sąlygomis be jokios pašalinės pagalbos. Idėjos autorius įkvėpė populiarus „YouTube“ vaizdo įrašas, kuriame moteris gimdo pakrantėje tropikuose, praneša „Mirror“.

Šokiruojantis vaizdo įrašas, nufilmuotas 2013-ais, per pusantrų metų surinko daugiau nei 20 mln. peržiūrų. „Lifetime“ atstovai nusprendė pasinaudoti „laukinio gimdymo“ populiarumu. Jie praneša, kad filmavimas vyks miškuose, dykumose ir kitose civilizacijos nepaliestose JAV vietose. Teigiama, kad filmavimo vietose nebus akušerių ar kitų gydytojų. Programos herojėmis taps moterys, kurios pasiruošusios „viską padaryti pačios“, teigiama televizijos laidos pranešime spaudai.

Tokia idėja, be abejo, sulaukė ne tik pritarimo. Pasak Cincinačio universiteto medicinos centro specialisto Rono Jaekle'o, gimdymas laukinėmis sąlygomis sukelia riziką vaiko sveikatai, ar ne gyvybei.

„Daugelis kalba: „Kam mums gydytojai ir kažkokios specialios sąlygos gimdymui? Prieš kelis amžius nieko nebuvo, tačiau vaikai kažkaip vistiek pasirodydavo“. Iš vienos pusės tai tiesa, iš kitos – žmonės nesuvokia aukšto mirtingumo lygio, kuris tuomet buvo“, - pasakojo gydytojas.

REKLAMA

„Lifetime“ atstovai teigia, kad moterys, kurios sutiko dalyvauti televizijos laidoje, pačios norėjo gimdyti be pašalinių pagalbos. „Be jokios abejonės, mes jų neverčiame to daryti. Be to, mūsų dalyvavimas gimdyme – vis geriau, negu nieko“, - teigiama „Lifetime“ pranešime.

Gimdymo gamtoje vaizdo įrašas [N-18]


Rašyti komentarą...
T
Turbut
2014-06-06 11:16:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau laikas pasaulio pabaigai
Atsakyti
-1

R
Rasa
2014-06-06 12:51:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei jau "liejasi" su gamta, tegu ir gumos pasitiesę nenaudoja :D (Amberlaifas nevalgo mėsos, nes, atseit, gyvūnus žudyt reikia. Bet batais odiniais apsiavęs vaikšto :D) Jei nori gimdyt miške - lai gimdo, bet kam tai rodyt per televiziją??? Pasaulis išprotėjo ir tiek.
Atsakyti
-1

k
ka jūs rodote?
2014-06-06 11:10:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
ka jūs rodote? ar jau visai isprotejote????
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų