Teroristinės organizacijos „Al Qaeda“ lyderis Osama bin Ladenas paskyrė naują lyderį Europoje. Jis žinomas pravarde Saifas Al Adelis, arba „Teisingumo kardas“.

Naujasis tarptautinių „Al Qaeda“ operacijų vadas jau pasižymėjo teroro išpuolių Europoje paruošimu, kurių pavyko išvengti, tačiau Europos ir Amerikos specialiosios tarnybos ne juokais išsigando. Naujasis lyderis taip pat organizavo bombos iš Jemeno siuntimą, kuri turėjo sprogti JAV lėktuvų bortuose ore.

Al Adelis ruošiasi įrodyti Europos šalims, kad kovoje su teroro nugalėti neįmanoma, britų laikraščiui „The Daily Telegraph“ pranešė JAV šaltiniai Pakistane. Jei „Al Qaeda“ nuslopins Europos kovinę dvasią, jai bus lengviau užgrobti valdžią tokiose silpnose šalyse, kaip Somalis ar Jemenas.

„Jo strategijos esmė – organizuoti daugybę smulkių teroro išpuolių, pasinaudojant visur, kur tik įmanoma, draugiškų „Al Qaedai“ organizacijų ir žmonių galimybėmis“, – pranešė „Al Qaedos“ ekspertas Pakistane.


Rašyti komentarą...
Z
Zanavykas
2010-11-12 12:01:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Imperišku oru kvėpuojančios valstybės savo ginkluotąsias pajėgas turi sugrąžinti į namus ir "terorizmas" baigsis.
Atsakyti
0

Z
Zanavykui
2010-11-12 14:22:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar tikrai baigsis? Ir teroristu lyderiai, besimegaujantys valdzia ir zarstantys milijardus, ramiai gris ganyti aviu ir siuti batu?
Atsakyti
0

B
Bambeklis:Telegraph, kaip specagentas
2010-11-12 21:04:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
The Daily Telegraph garseja savo antimis, kai reikia paruosti vakaru visuomene tai ar kitai JAV ir jo satelito Britanijos operacijai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų