NATO kova su Rusijos keliamu pavojumi: laukia dar kelios neišspręstos problemos

Publikuota 2018.01.10 07:00

Man 2018-01-10 11:13:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai emigracijos pavojus zymiai zenklesnis! Nebeliks Kam desros natininkams pristatyti.   ATSAKYTI
eklektik 2018-01-10 09:03:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
absoliucia mires nato ( kas skaite NATO sutarti ir 5 straipsni zino sita ). Siuo metu nato yra butinas kaip valstybiu klubas kuris privaloma tvarka perka amerikos hitlerio ekonomikos gaminama slamsto ginkluote. Juk absoliuciai visi suvokia ir supranta kad karo su rusija nebus .. o jeigu bus pasaulis neisgyvens. Ir jokios anakondos nepades pries atomines rusu raketas. Taip kad pirkite pirkite ginkluote nes rusija puls. ( gerai kad dar yra nors vieni protingi zmones -Vokieciai . Pernai A.Merkel pasake kad man !! svarbiau geras vokieciu gyvenimas negu 2% skirti ginkluotei..    ATSAKYTI
REKLAMA

Video

Karštai su tv3.lt
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
Į viršų