Mirtinas išpuolis Kinijoje: prekybos centre mirtinai subadyti trys žmonės, septyni sužeisti

 Kinijos kaimiškame pietryčių regione vienas užpuolikas subadė dešimt žmonių, iš jų tris – mirtinai, per išpuolį viename prekybos centre, penktadienį pranešė policija.

Įtariamasis užpuolikas, 35 metų vyras, buvo suimtas tuojau po šios atakos, įvykdytos vėlai ketvirtadienį Fudziano provincijoje, sakoma pranešime. Policija nenurodė, koks konkrečiai ginklas buvo panaudotas.

Sužeistieji gydomi ligoninėje; jų būklė stabili, pridūrė pareigūnai.

Išpuolis buvo įvykdytas praėjus po peiliu ginkluoto vyro atakos vienoje kaimiškoje pradinėje mokykloje pietiniame Guangsi džuangų autonominiame rajone. Ten buvo subadyti 39 mokiniai ir darbuotojai, bet žuvusiųjų nebuvo.

Įtariamas užpuolikas – kaip pranešama, 50-metis mokyklos apsaugininkas – buvo sulaikytas.

Šis išpuolis atgaivino skaudžius prisiminimus apie panašius išpuolius, surengtus Kinijos vaikų ugdymo įstaigose per kelerius pastaruosius metus. Tokie incidentai, institucijų daugiausiai siejami su užpuolikų troškimu išlieti pagiežą arba psichikos sutrikimais, paskatino sustiprinti mokyklų ir vaikų darželių apsaugą.

Kinijoje šaunamųjų ginklų pardavimas ir turėjimas labai griežtai reguliuojamas, tad užpuolikai paprastai apsiginkluoja peiliais ir kitais šaltaisiais ginklais arba savadarbiais sprogmenimis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų