Minskas parengė naujas atsakomąsias sankcijas Vakarams

Baltarusija parengė naujas sankcijas Vakarams, kurios bus skelbiamos, jeigu jie tęs savo sankcijų politiką, pareiškė užsienio reikalų ministras Vladzimiras Makejus.     

„Panašios priemonės svarstytos ir anksčiau, jos parengtos... Jos bus adekvačios besiklostančiai situacijai. Visi mūsų oponentų, įskaitant ir Europos, Vakarų šalis, žingsniai sulauks atsako. Šios priemonės dabar iš tiesų parengtos, palaukime, kaip klostysis situacija ir kokius sprendimus priims partneriai Vakaruose“, – sakė ministras penktadienį žurnalistams. 

Anot V. Makejaus, „bus ir simetriškų, ir asimetriškų sankcijų, įskaitant galimas priemones prieš Europos verslo įmones, veikiančias Baltarusijoje“.  

Tuo pat metu ministras pabrėžė, kad Minske „niekas nešaudys sau į kojas, galvą ar širdį“. 

„Nuodugniai įvertiname visus variantus ir neleisime, kad mūsų priemonės paveiktų šalies ekonominę raidą, eilinių piliečių gerovę“, – kalbėjo ministras.  

Paklaustas apie planus nusiųsti Baltarusijos pasiuntinį į JAV, V. Makejus sakė, kad Minskas jų neatsisako, tačiau sunku rasti tinkamą kandidatūrą. 

„Klausimas lieka atviras. Palaikome kontaktus su kolegomis. Šiuo metu baigiame tinkamo kandidato į šias pareigas atrankos procedūrą. Tai gana sudėtinga. Sunku rasti žmogų, kuris žinotų tą šalį ir galėtų ten efektyviai dirbti“, – sakė ministras. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų