Migrantų išpuolis Prancūzijoje: mačete sužeistas lietuvis atsidūrė ligoninėje

Prancūzijoje buvo sunkiai sužalotas lietuvis sunkvežimio vairuotojas. Stovėjimo aikštelėje sustojęs vyras buvo užpultas dviejų migrantų, kurie tikėjosi pasislėpti krovininėje mašinoje ir taip patekti į Didžiąją Britaniją.

20

Lietuvis užpuolimo metu buvo sustojęs aikštelėje netoli Dunkirko. Ilsėdamasis po varginančios kelionės jis išgirdo įtartinus garsus savo mašinoje.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Kalė pareigūnų kova su plėšikaujančiais migrantais

Užlipęs ant krovininio automobilio stogo, vairuotas išvydo jog tentas yra perpjautas, o viduje pasislėpę du migrantai, kurie tikėjosi tokiu būdu persikelti per Lamašo sąsiaurį ir patekti į išsvajotąją Didžiąją Britaniją.

Prancūzijos žiniasklaidos duomenimis, lietuvis pradėjo priekaištauti migrantams dėl to, kad „dabar turės rimtų problemų iš darbdavio, kuriam turės paaiškinti žalos padarymo aplinkybes“.

Bandymas atvesti į protą migrantus nepavyko, o vėliau kilusio konflikto metu migrantai ta pačia mačete, kuria supjaustė tentą, sudavė kelis smūgius ir pabėgo iš įvykio vietos.

Pranešimas apie išpuolį paskelbtas gegužės 31-ąją, tačiau neaišku kada tiksliai buvo įvykdytas užpuolimas. Taip pat pranešama, kad vairuotojas patyrė „sunkius sužalojimus“ rankos ir liemens srityje. Šiuo metu lietuvis vairuotojas jau paleistas iš ligoninės ir grįžo į darbą. Užpuolikų ieško vietos policija, kol kas nustatyti jų tapatybės nepavyko.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2018-06-06 11:00:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, kad ten daugybė tokių atvejų, bet tolerancija ES ribų neturi. Mūsų tautiečiui linkiu kuo greičiau pasveikti ir ateityje su tarakonais eiti kalbėtis tik pasiėmus dalgį arba pjautuvą.
Atsakyti
-1

p
piktas
2018-06-06 12:01:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
kodėl tie laukiniai nelegalai nedeportuojami, kažkokia nesąmonė, galo nebus , jei taip ir toliau, kodėl jie nepapuola į Rusiją, todėl, kad žino, kad gaus kulką į kaktą....
Atsakyti
-1

M
Marius
2018-06-06 13:23:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Traiskyt kai uteles tuos ciornamazus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų