Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Mažiausiai 45 žmonės žuvo per tragišką autobuso avariją Bulgarijoje. Tarp aukų mažiausiai 12 nepilnamečių. Turistinis autobusas užsiliepsnojo kelionės iš Turkijos į Makedoniją metu. Iššokę per langą išsigelbėti spėjo vos septyni keleiviai.

Rūkstantis karkasas – tai viskas, kas liko iš autobuso, kuris užsidegė maždaug 40 km nuo Sofijos, netoli Bosneko kaimo. Po savaitgalio turistinės kelionės į Stambulą namo į Makedoniją juo važiavo 52 turistai. Nelaimės priežastis dar nenustatyta, tačiau pareigūnai mano, kad autobuse kilo gaisras ir transporto priemonė atsitrenkė į apsauginius užtvarus.

„Vaizdai kelia siaubą. Sunku net žiūrėti. Nieko panašaus neteko matyti. Viduje esantys kūnai susipynę, sudegę iki pelenų“, – sako Bulgarijos vidaus reikalų ministras Boyko Rashkovas.

Avarija įvyko antrą valandą nakties, keleiviams miegant. Apie tai, kas dėjosi viduje, papasakojo vienas iš vos septynių išsigelbėjusių keleivių. Juos ligoninėje aplankė į Bulgariją atskubėjęs Makedonijos užsienio reikalų ministras. Visi, išgyvenę tragišką incidentą – vienos šeimos nariai, kurie išmušę langą spėjo pro jį iššokti.

„Galiu tik pasakyti, kad tai didžiulė tragedija. Noriu išreikšti apgailestavimą ir užuojautą žuvusiųjų artimiesiems“, – kalba laikinai pareigas einantis premjeras Stefanas Yanevas.

12 žuvusių – nepilnamečiai. Tačiau ir kiti keleiviai buvo jauni, vos 20–30 metų amžiaus. Daugiausia – Makedonijos piliečiai, tačiau tarp žuvusių ir keliautojai iš Serbijos. Tai ne pirma Bulgarijoje įvykusi tragiška autobuso avarija pastaruoju metu. Prieš trejus metus per smarkią liūtį, autobusui nulėkus nuo 20 metrų aukščio skardžio, žuvo 17 keleivių.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų