Rašyti komentarą...
Siaubo filmas, smegenų viena rievė, ir ta nuo kepurės...
@Vaje Putinas taupo, tokie medaliai pigesni
Kaip ziurkes, paslapcia :D Na del rusu pergales tai ka as zinau virs 20milijonu zuvusiu + dar patys kiek savu isaude ir tai laikyti pergale nu nezinau, beto kaip kaskas sake jie uzstrigo vienam istorijos etape ir nekiek nejuda toliau.... Aciu Putkai kad taip bukina rusus.... a tie net nesuvoke kad yra maustomi....
Na zinot kaip ce paziurejius,neuzmirskit ka padare Rusu tauta ,jie laimejio toki kara,jei ne rusu tauta tai fasistai butu ce visus sukurene neuzmirskit-ir nera ko ce isidirbineti,Pagarba ir dekingumas Rusu tautai kurie padejio galvas del visos zmonijios.Padorus zmones kurie dar turi siektiek smegenu turi nulenkti galvas Rusu tautos diviriams, jiu zuvo 20 milijonu kad mes giventume.Dabar kaikurie politikai viska uzmirso,ir isidirbineja.Geda.
@Tokia tiesa ka tep paistai apie jiu divirus? Čia vėl kokia iškrypimo forma? O garbinti okupantus, kad jie okupavo - atleiskit, žemiau smegenų...Beja, istoriją irgi reikia žinoti, o ji tokia : du išsigimėliai diktatoriai, strateginiai sąjungininkai ir ginklo broliai ėjo užkariauti pasaulio. Po to susipyko. Kuris iš jų mažiau nužudė? Statistika sako, kad Hitleris. Mus gelbėjo tik tai, kad Stalinas pakratė kojas, kitaip šiandien neaišku kas gyventų visoje rytų Europoje. Naikino Stalinistai ištisas tautas, baltarusių inteligentiją ir dvasininkus - visus, vakarų ukrainiečius - masiškai, išnaikino visus tikruosius Krymo gyventojus ir t.t.
Kičas , jie patys iš saves tyčiojasi .
Į viršų