REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas Izraelio ministrui pirmininkui Benjaminui Netanyahu pareiškė, kad žydų valstybės ir palestiniečių kovotojų grupuotės „Hamas“ kare Gazos Ruože žuvo pernelyg daug civilių, sekmadienį pranešė jo biuras.

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas Izraelio ministrui pirmininkui Benjaminui Netanyahu pareiškė, kad žydų valstybės ir palestiniečių kovotojų grupuotės „Hamas“ kare Gazos Ruože žuvo pernelyg daug civilių, sekmadienį pranešė jo biuras.

REKLAMA

Izraelis pažadėjo sunaikinti „Hamas“ po to, kai spalio 7 dieną ji įvykdė daugiausiai aukų pareikalavusį išpuolį šalies istorijoje.

Anot Izraelio pareigūnų, per išpuolį Izraelyje žuvo 1,2 tūkst. žmonių, daugiausiai civilių, ir įkaitais buvo paimta apie 240 žmonių.

Pasak „Hamas“ valdomos teritorijos sveikatos apsaugos ministerijos, per atsakomąją Izraelio oro ir sausumos kampaniją Gazos Ruože žuvo 13 tūkst. asmenų, tarp kurių daugiausia civilių ir keli tūkstančiai vaikų.

E. Macronas, kurio vadovaujama valstybė tvirtai remia Izraelį, B. Netanyahu priminė, kad yra itin svarbu atskirti grupuotės kovotojus nuo civilių gyventojų ir būtina nedelsiant sudaryti humanitarines paliaubas, vedančias prie ugnies nutraukimo. 

REKLAMA
REKLAMA

Prancūzijos prezidentūra nurodė, kad E. Macronas taip pat pasmerkė smurtą prieš palestiniečių civilius okupuotame Vakarų Krante per pokalbį su palestiniečių prezidentu Mahmudu Abbasu (Mahmudu Abasu). 

REKLAMA

E. Macronas B. Netanyahu išreiškė susirūpinimą dėl smurto prieš palestiniečių civilius gyventojus Izraelio okupuotame Vakarų Krante ir paragino laikytis ramybės.

E. Macronas taip pat M. Abbasui pareiškė, kad palestiniečių savivaldai ir visoms Artimųjų Rytų šalims reikia išsakyti nedviprasmišką poziciją dėl spalio 7 dieną „Hamas“ įvykdyto išpuolio prieš Izraelį.

Ramalos sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, nuo karo pradžios Vakarų Krante Izraelio kariai ir naujakuriai pražudė daugiau kaip 200 palestiniečių.

Sekmadienį E. Macrono biuras paskelbė, kad Prancūzija rengiasi siųsti desantinį laivą „Dixmude“ į rytinę Viduržemio jūros dalį, kad Gazos Ruožui teiktų medicininę pagalbą.

Netanyahu pavadino palestiniecius ( beje žydai taip pavadino ir europiečius ) amalekais. O pagal žydus amaleku turtą reikia sunaikinti , nužudyti vyrus ir moteris, vaikus ir naujagimius.
Ir žydui Makaronui tipo gaila palestiniečių .? Ar per daug ir per greitai Netanyahu nužudė palestiniečių ir visas pasaulis pamatė kas yra žydai ?
Rodos Macronas susirūpinęs civilių žūtimis Gazoje. Nesigirdrjo jo susirūpinimo pagrobtais įkaitais,bei žūtimis civiliais Izraelyje,nuo Hamas smogikų. GalimaI BŪTų patenkinti,jei žūtų daugiau Izraelyje... Bet Izraelis ir rauna šitą blogį iš šaknų,tačiau Hamas dengiasi civiliais,kad tik daugiau žūtų civilių ir pasaulio visuomenę nukreoptri prieš Izraelį. Nereikia mušti į vienus vartus, reikia situaciją vertinti objektyviai,nors būtum nepopuliarus.
tyčia žudo civilius palestiniečius.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų