Rašyti komentarą...
Šiaip tai nepritariu kai kurių nuomonei ,kad nesikišti į kitos valstybės reikalus. Jei pas kaimynus neadekvatus asmuo save vadinantis prezidentu ,keliantis tokias isterijas tai pavojinga visiems aplinkiniams kaimynams tarp kitko.
Puikiai gi visi supranta ,
Ne mūsų daržas, ne mūsų pupos
Ne mūsų daržas, ne mūsų pupos
Tegul lietuviai su savo palaikymo maršais, nelenda į kitos valstybės vidaus reikalus ir Lukašenka nekalbės.Visur kišs savo nosis: į Ukrainą, Gruziją, Baltarusiją.Per ilgas nosis ir gauti per jas kengviau.


Ne mūsų daržas, ne mūsų pupos
Ne mūsų daržas, ne mūsų pupos
Tegul lietuviai su savo palaikymo maršais, nelenda į kitos valstybės vidaus reikalus ir Lukašenka nekalbės.Visur kišs savo nosis: į Ukrainą, Gruziją, Baltarusiją.Per ilgas nosis ir gauti per jas kengviau.


Ukrainoje paipogi nieko neivyko,tikperversmas!
Visos ir RU ir BY informacijos priemonės pranešė, kad perversmo organizavime tame Maskvos restorane dalyvavo ir 6 Baltarusijos generolai, kuriems turėjo atitekti Lukašenkos turtai, apie tai buvo kalbama ir FSB užfiksuotose įrašuose. Keista tai, kad Rusijos jėgos struktūros sulaikė tik du Maskvos restorane dalyvavusius perversmo organizatorius, o generolų ne. Apskritai tie generolai kažkodėl nustojo figūruoti bet kokioje RU ir BY pateikiamoje informacijoje, o "Эхо Москвы" pasišaipė, kad jie iki pat šiol niekieno netrukdomi vakarieniauja tame pačiame Maskvos restorane, o balandžio 22 dieną vykusiame Lukašenkos ir Putino susitikime, pastarasis Baltarusijos lyderiui pažėrė priekaištų kam apskritai į perversmo istoriją įpainiojo generolus - kur dabar jų tiek pririnkti?
Idomu kaip tie 150 dzipu su kulkosvaidziais planavo pravaziuoti pasienio posta be vizu?
@Beliberda Beliberda,
kam vizos, jei yra kulkosvaidziai? Juolab, buvo manyta, kad, kai nudes "Luka", salyje susidarys didelis samišis. Juk S.Tichanovsksja naiviai tikejo, kad uztenka jai pavodavauti protestu is uzsienio, ir Lukasenka masiskai neapkenciantys baltarusiai masiskai sukils. Pala pala, o kas lietuviams trukde varyti i maištinga Čečenija, Gruzija 2008, UA 2013/2014 kad su rusais kariauti? Uztenka tik noro!
@Grigorij Kam Baltarusijai reikalingos išlaidos gynybai, jeigu kažkokie džipai su kulkosvaidžiais gali išguldyti pasieniečius ir atsipalaidavę be pasipriešinimo atvažiuoti iki Minsko? Tuomet kokia Baltarusijos ginkluotųjų pajėgų prasmė?
@Grigorij Utopija,
tokie buvo samokslininku planai, ne mano. Visi planai remesi tuo, kad nudes "Luka", kils samisis. Dar norejo palikti Minska be el.energijos, blokuoti ji. Tai ir arkliui, ir arkliagalvei Monkei Ši nekiltu noro iprastom salygom su tačankom pulti BY siena.
@Grigorij Klausyk zmogau, ar jus cia pajuokavot, ar su proteliu kazkas netaip?
@Beliberda Ir dar kirte siena savaite karantinuotis ir tik tada pulti ir užimti Minska
Balandžio 20 dieną Belarus 24 žinios pranešė, kad Baltarusijos valstybės saugumo komitetas (KGB) jau turi nenuginčijamų įrodymų, jog Lenkijos kariniai lėktuvai 4 kartus pažeidę Baltarusijos oro erdvę, į Baltarusijos teritoriją pristatė karinių ginklų krovinį, skirtą valstybinio perversmo dalyviams. Gaila, kad nepranešė iš kur priešai gavo leidimus netrukdomai skraidyti virš Baltarusijos, kokiais būdais numetė ginklų krovinį (gal parašiutais nuleido?) ir kodėl dėl tokios provokacijos Baltarusija Lenkijai iki šiol nepateikė notos!
@Cirkas! Cirkas,
o kaip ISIS/IGIL "kovotojai" Sirijoje nuolat papildydavo ir tebepapildo Idlibe savu ginklu atsargas, iskaitant sunkiaja technika? Nemanai, kad sprogimai Čekijoje 2014 paviesino panasiu tiekimo schema? Be ginklu kariauti neimanoma!!!
@Cirkas! Aha įdomu,kodėl nenumušė lėktuvų - pažeidėjų, kaip kažkada balionų atskridusių iš Lietuvos
Galima kaip imanoma juoktis is samokslininku neprofesionalumo, bet ju ketinimai buvo Labai rimti ir plataus masto! Buvo pagalvota ir apie Lukasenkos vaiku... neutralizavima. Ar galejo JAV prie viso to neprisideti? Jau ruosiami irodymai, ir be abejo, jie bus paviesinti. Lukasenkos firma веников не вяжет! Tai Navalno filmukas apie Putino "rumus" pasirode yra Tikras feikas, ka irode atvyke i vieta zurnalistai, apie ta Vakaru spectarnybu feika jau niekas nebeprisimena. O tuos samokslininkus labai issamiai seke, filmavo. Jie net nebando issisukti. Sveikinu Bat'ka su Pergale! Tik labai pergyvenu del S.Tichanovskajos gyvybes: dabar pats laikas Vakarams ja paaukoti kaip sakraline auka, juolab, kad akivaizdu, kad ji cia nekuo deta, ir net BY jos nekaltina, prisidejus prie to samokslo.

O kas del Lietuvos ir lietuviu... Ar lietuviai norejo II Pasaulinio kari metu masiskai zudyti zydus? Be abejo, dauguma - NE. Bet Smetonos gerokai pakurstyto antisemitizmo salygom, Hitlerio spaudimui, neva atsiradusiai galimybei paaukoti tuos "pasmerktuosius" Lietuvos bent menkiausio suverenumo okupacijos salygom vardan, kam pritare LR laikinoji vyriausybe, 95% zydu lietuviai isnaikino. Ir be ypatingo sazines grauzimo. Nepaisant to, kad buvo lietuviu, kurie aukojo save ir savo seimas, gelbejant zydus. Tarp kitko, kai kur zydai buvo zudomi ypac sadistiskai, kaip Kauno Lietukio garaze, o ne siaip, norint itikti Hitleriui. Buvo ir urvines neapykantos zydams, ir noro pasipelnyti ju, "parazitavusiu lietuviu saskaita" turtu. Tai galimo konflikto, karo su BY, RU irgi atsirastu jegu, noriai tam dalyvaujanciu. Gal kas abejoja? Lyg taip arsiai negynat Škirpa, Vetra. Lyg lietuviai taip gerbia savo pokario "laisves kovotojus", bet su mielu noru, uz JAV mokamus Judo sidabrinius, vaziuoja i Iraka ir Afganistana naikinti ju laisves kovotojus, padedadnt neabejotinai JAV okupacijai! Taigi, lietuviais esate jus gime... (c) Nors lietuvybe niekuo nekalta - tai jus, masiskai degradave, ja taip nuvertinat. Tik lietuviai, po 30 metu galejo vel uzlipti ant seno arsiausiu LR zudiku-porceliuotoju - libkonservu greblio!
Melo kojos trumpos, net tie žurnalistai sipsos ji filmuoda
mi,. Bet Lietuvai tikrai mažiau reikia lįst. Lietuvai, kokiai Lietuvai. Čia kažkokie konkretus asmenis suenteresuoti. Baltarusiai žmonės paties pasirinks, jau pražysta ji
@Sergejus Jei sakai nesikišti, tai pats nesikišk, lietuviai patys moka pasirinkt, kam padėt, o kam ne
@Nuomonė Nuomonė,
brangioji, jei lietuviai moketu pasirinkti, jie po 30 metu jokiu budu libkonservu nerinktu i valdzia! Lietuviais esate jus gime... (c)
Į viršų